Святкування травневих свят

Дата: 25.04.2017 10:28

Шановні мешканці та гості нашої громади!

В зв’язку із святкуванням  травневих свят та з метою охорони життя та здоров’я людей, попередження та профілактики випадків пожеж в лісових масивах, травмування населення під час купання у водоймах на території Чорноострівської селищної ради протягом  травневих свят необхідно:

- мешканцям та гостям нашої громади дотримуватися правил безпеки під час відпочинку в лісових зонах та поблизу водойм, методів надання першої медичної допомоги ;

- інформацію про виникнення надзвичайних ситуацій і подій на  території громади  надавати  негайно в Чорноострівську пожежну частину за   телефоном 62- 21- 64 та за номером 101.

Категорично забороняється спалювання побутового сміття, стихійних сміттєзвалищ, пожнивних залишків на сільськогосподарських угіддях, торішнього очерету поблизу водойм та болотистої місцевості, розведення вогнищ поблизу лісосмуг, які прилягають до території військової частини А3013.

Виконком Чорноострівської селищної ради