ПРОВОДИ У ЗОНУ АТО

Дата: 08.09.2017 10:20

Фото без опису5 вересня 2017 року 9 військовослужбовців  Грузевицької військової частини А3013  відбули на Житомирщину в навчальний центр, після якого будуть виконувати свій військовий обов’язок  по захисту держави у зоні бойових дій АТО. На сході воїни служитимуть протягом дванадцяти місяців. Проводжали їх у службове відрядження весь склад військової частини на чолі з командиром, полковником Сандулом М.М., Чорноострівський селищний голова Дзісь М.С., керуючий справами виконавчого апарату районної ради Гуцалюк Ю.Л., представники духовенства, рідні та друзі. Від Чорноострівської селищної ради військовослужбовцям було передано набори особистих засобів гігієни; від ТОВ «Чорноострівська трикотажна фабрика» (директор Тимченко В.В.) – футболки та від ТОВ «Агроприбужжя-2007» (директор Малий А.Б.) – тонометр. Слід зазначити, що серед цих військовослужбовців більшість земляки – мешканці населених пунктів Чорноострівської громади. Усім бажаємо, щоб їх сила та мужність збільшувались завдяки  любові, підтримці рідних і близьких та Божого благословення.