Засідання робочої групи

Дата: 13.04.2017 10:20

У Чорноострівській селищній раді відбулося засідання робочої групи з питань сприяння реалізації рішень, спрямованих на підвищення розміру середньої заробітної плати суб’єктами господарювання і дотримання вимог законодавства та з метою інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо законодавства про працю серед роботодавців і населення.

На засідання були запрошені Борисюк Ю.О. - головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Хмельницькій області, Лабунець А.В. - начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ (за згодою), Загребельна С.І. - директора Хмельницького районного центру зайнятості, Кухар І.В. - завідувач сектору платежів до пенсійної системи Хмельницького об’єднаного управління ПФУ Хмельницької області, Буга В. Р. - провідний фахівець з питань зайнятості відділу  надання соціальних послуг, Трач А.В. - спеціаліст фінансового відділу Чорноострівської селищної Ради, Топольніцький В.В - начальник юридичного відділу Чорноострівської селищної ради.

Інформаційно-роз’яснювальної роботи були проведені з підприємцями та суб'єктами господарювання Чорноострівської ОТГ.