Святковий концерт до міжнародного жіночого Дня «Ти – вічна таїна»

Дата: 09.03.2018 09:47

Фото без описуУ кого з нас не бринить щемливо душа, коли вслухаємося в мудру, сердечну пісню, слово про дівчат, жінок, матерів та сестер, коли чуємо ніжні слова. У такі хвилини хочеться палко любити, вірити, сподіватися та радіти.

В залі Чорноострівського НВК відбувся  святковий концерт до міжнародного жіночого Дня «Ти – вічна таїна». Це свято було приурочене весні, надії, любові і нашим дорогим колегам – жінкам всіх структурних підрозділів Чорноострівської  ОТГ та  усім  жінкам. Всіх присутніх привітав  голова Чорноострівської селищної ради Михайло Дзісь.

Творчий чоловічий склад концерту: Павло Синіцький учень Чорноострівської ДМШ, учень Захаровецької ЗОШ Ярослав Бондар, учасники чоловічої вокальної групи Чорноострівського НВК,   вихованець Осташковецької ЗОШ Назар Гура,   директор Чорноострівського МБК Валентин Маговкін, зразково вий  ансамбль танцю «Забава Чорноострівської ДШМ, соліст Хмельницького районного будинку культури Олександра Лактіонов.