Шановні мешканці та гості нашої громади!

Дата: 15.04.2017 08:51

В зв’язку із святкуванням пасхальних свят, в тому числі відвідування населенням місць відпочинку в парках, лісових масивах та біля водойм, зростає ризик травмування людей та виникнення пожеж.

З метою охорони життя та здоров’я людей, попередження та профілактики випадків пожеж в лісових масивах на території Чорноострівської селищної ради протягом пасхальних та травневих свят необхідно:

- мешканцям та гостям нашої громади дотримуватися правил безпеки під час відпочинку в лісових зонах та поблизу водойм, методів надання першої медичної допомоги ;

- керівникам  лісогосподарських та сільськогосподарських підприємств створити безпечні умови в місцях відпочинку громадян та на період свят організувати патрулювання пожежонебезпечних ділянок лісових масивів;

-  власникам та орендарям водоймищ  розробити заходи з контролю за відпочинком громадян біля водойм, підготовки рятувальних постів та забезпечення їх необхідними засобами рятування;

- інформацію про виникнення надзвичайних ситуацій і подій на  території громади  надавати  негайно в Чорноострівську пожежну частину за   телефоном 62- 21- 64 та за номером 101.

Категорично забороняється спалювання побутового сміття, стихійних сміттєзвалищ, пожнивних залишків на сільськогосподарських угіддях, торішнього очерету поблизу водойм та болотистої місцевості, розведення вогнищ в лісах та поблизу лісосмуг, які прилягають до території військової частини А3013.

Виконком Чорноострівської селищної ради