Чорноострівська громада
Хмельницький район, Хмельницька область

Для тебе сонце, квіти та Весна!

Жінка!

Скільки в цьому слові ніжності, мудрості, сили і доброти. Ми чоловіки, в шані схиляємо голови перед тобою, жінко. В тобі поєдналося все прекрасне, добре, чисте. Адже жінка – кохана, дружина, сестра,  мати, бабуся. Хранителька сімейного щастя.

Яка висока і прекрасна мудрість у цих рядках! У кого з нас не бринить щемливо душа, коли вслухуємося в мудру, сердечну пісню, коли чуємо ніжні слова. У такі хвилини хочеться палко любити, творити, вірити, сподіватися заради однієї – Жінки.

Тебе оспівують у музиці, поезії, живописі і скульптурі. Образ твій звеличується все частіше в мистецьких творах. Так було, є, так буде вічно. Бо вічна краса твоєї душі, вічна доброта твого серця…

В переддень цього величного свята виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради, депутатський корпус та я особисто вітаємо всіх жінок Чорноострівської ОТГ та  нашого Подільського краю.

Вклоняюсь тобі, мати роду людського, ім'я якій – Жінка.

Миру і щастя землі, по якій ідеш ти, Жінко!..

 

Чорноострівський селищний голова                                                                     Михайло Дзісь« повернутися до списку новин