Зупинимо насильство в сім’ї

Жорстоке поводження з дітьми визнано однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини у світі.

23 січня на базі Миколаївського навчального закладу фахівцем Чорноострівського селищного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмилою Римар спільно з дільничним інспектором Хмельницького районного відділу поліції Богданом Рудем проведено профілактичну бесіду щодо запобігання насильства серед молодіжного середовища.

Дітей ознайомили з основними проявами насильства та його видами, з основами Кримінального кодексу України, з кримінальною та адміністративною відповідальністю, яка наступає за скоєння правопорушень згідно вимог чинного законодавства, відповіли на запитання дітей щодо поведінки в побуті та уникнення конфліктних ситуацій, надали їм правову консультацію та роздали рекомендаційні пам’ятки.