Злочин, який має назву «торгівля людьми»

Серед найголовніших порушень прав людини у сучасному світі актуальним є злочин, який має назву «торгівля людьми».

3 лютого 2017 року з метою здійснення заходів, спрямованих на попередження та запобігання торгівлі людьми, фахівцем із соціальної роботи Чорноострівського селищного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Римар Л.А. для учнів Мар’янівської ЗОШ І-ІІст. проведено бесіду   «Торгівля людьми – грубе порушення прав громадянина», в ході якої діти дізналися про контакти організацій, де можна отримати інформацію про протидію торгівлі людьми, про те, як не потрапити в рабство, що робити, коли права людини порушуються.

Наприкінці заходу спеціалістом Центру проведено  анкетування «Торгівля людьми – найжахливіша форма злочинності» та розповсюджено  інформаційні буклети  «Торгівля дітьми: як себе застерегти», «Стати жертвою торгівлі людьми може будь-яка людина , незалежно від віку, статі, освіти чи соціального стану».