Торгівля людьми - гостра проблема нашого суспільства

Торгівля людьми - гостра проблема нашого суспільства, яка стосується кожного в нашій країні.

10 лютого 2017 року  фахівцем із соціальної роботи Чорноострівського селищного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Римар Л.А. з учнями 8-9 класів Ставчинецької ЗОШ І-ІІст. проведено тренінг   «Торгівля людьми: як уберегтися від небезпеки ». Мета заходу: підвищити рівень поінформованості та усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища.

Наприкінці заходу фахівцем Центру проведено  анкетування «Торгівля людьми – найжахливіша форма злочинності» та розповсюджено  інформаційні буклети  «Торгівля дітьми: як себе застерегти», «Стати жертвою торгівлі людьми може будь-яка людина , незалежно від віку, статі, освіти чи соціального стану».

Фахівець, учасники тренінгу дійшли висновку, що ефективним методом боротьби з проблемою торгівлі людьми є донесення інформації про неї до суспільства, а особливо до молоді.