Торгівля людьми – грубе порушення прав громадянина

18 жовтня - Європейський день боротьби із торгівлею людьми.

Факт його відзначення є нагадуванням про актуальність проблеми торгівлі людьми, а також необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідуванні злочинців, наданні допомоги потерпілим, ведення превентивної роботи.

18 жовтня у Мар’янівській ЗОШ І-ІІ ст.. фахівець із соціальної роботи Чорноострівського селищного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Л.А.Римар провела з учнями 8-9 класів бесіду-тренінг «Торгівля людьми – грубе порушення прав громадянина», під час якої учні ознайомилися з небезпеками, які пов’язані із трудовою міграцією, працевлаштуванням без укладання трудових відносин, роботою за кордоном, як себе уберегти та не втрапити в рабство.

Діти активно брали участь в обговоренні запропонованої теми.

По закінченню заходу спеціалістом Центру проведено анкетування «Торгівля людьми – найжахливіша форма злочинності» та розповсюджено інформаційні буклети «Торгівля дітьми: як себе застерегти», «Стати жертвою торгівлі людьми може будь-яка людина , незалежно від віку, статі, освіти чи соціального стану».