Служби соціальної підтримки сімей

Новорічні подарунки дітям пільгових категорій

Новорічні свята – час коли очікування й святкування пов’язане зі світом добрих казок і дивувань. Але найбільше чекають свят, звичайно, діти, адже вони іще так вірять у диво! І кожна дитина мріє отримати подарунок від Святого Миколая. А здійснити ці дива і створити казку для малечі – справа дорослих.

10:58 22.12.2018

Для вас, батьки!

За останні роки склалася доволі сумна статистика невідвідування дітьми школи без поважних причин, погана поведінка учнів під час навчання, грубість, невихованість та неповага до вчителів. На жаль, дуже часто батьки не йдуть назустріч вчителям та працівникам соціальних служб у вирішенні названих проблем. Мотивують просто: «це ваша робота, ваші проблеми, ваша відповідальність і ви цим переймайтеся». Говорячи так, вони забувають про власну відповідальність і власний обов’язок як перед дітьми, так і перед державою.

10:58 10.10.2018

Соціальна підтримка сімей, члени яких є учасниками бойових дій АТО

На виконання Програми Чорноострівського селищного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на 2017-2020 роки було придбано канцтовари для дітей учасників бойових дій Антитерористичної операції.

11:42 29.08.2017

Допомога сім’ям у складних життєвих обставинах

Соціально незахищені сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах і потребують державної допомоги, постійно перебувають під наглядом Чорноострівського СЦСССДМ, який надає різнопланові допомоги з метою виходу даних сімей з кризового становища, забезпечення повноцінних умов для проживання та виховання дітей.

12:07 28.08.2017