Обговорення законодавчих аспектів щодо боротьби з насиллям на засіданні методичного об’єднання педагогів-організаторів

Насилля в сім'ї – одна із найболючіших соціальних проблем сьогодення.

З метою проведення просвітницької роботи з попередження та протидії насильству в сім’ї 31 березня 2017 року працівники Чорноострівського селищного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяли участь у засіданні методичного об’єднання педагогів-організаторів, яке проходило на базі Чорноострівського НВК.

У ході засідання  обговорювалися законодавчі аспекти щодо боротьби з насиллям та протидії торгівлі людьми в Україні, розглядалися причини виникнення насилля, шляхи його подолання і попередження. Присутні мали змогу переглянути  відеоролики на відповідну тематику, а також прийняти активну участь в обговоренні проблеми домашнього насильства та безпосередніх ознак жорстокого поводження з дітьми.

Фахівець із соціальної роботи Л.А.Римар окреслила основні причини прояву насильства та акцентувала увагу на тому, що насильство в сім’ї – це не тільки побиття чи нанесення фізичних травм. Психологічний тиск, приниження гідності, погрози та залякування, примус до небажаних сексуальних дій, позбавлення їжі, майна чи коштів – також є формами домашнього насильства.

Наприкінці зустрічі було роздано інформаційні буклети «Зупинимо насильство в сім’ї!», «Стоп насильству!», «Торгівля дітьми: як себе застерегти», «Стати жертвою торгівлі людьми може будь-яка людина, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального стану».