Вічна пам’ять Герою!

Дата: 22.11.2022 09:53

Фото без описуВчора, 21 листопада 2022 року, живим коридором-пам’яті Чорноострівська громада провела в останню путь Героя-захисника, свого співвітчизника – Володимира Степановича Гринишина, який став на захист країни і віддав за її волю і наші мирні світанки найдорожче – своє життя.

Гринишин Володимир Степанович, народився 17 грудня 1963 року у селі Баглаї, Хмельницького району. Навчався в Трительницькій школі, по закінченню 9-ти класів вступив в Чорноострівський ПАЛ. Здобувши професію тракториста був мобілізований до лав радянської армії. Володимир Степанович не боявся труднощів, не боявся роботи. Працював трактористом у колгоспі в с. Захарівці, в дорожні службі та в службі районної електромережі. Тривалий період працював на заводі трансформаторних підстанцій у м. Хмельницькому.

В нашій громаді, в с. Вовча Гора зустрів свою долю – дружину Раю. Не легка доля Володимира гартувала його з молодості. Після смерті дитини, а згодом і дружини Володимир Степанович у 2016 році, в числі добровольців пішов захищати рідну землю від зазіхань лютого ворога.

Був неодноразово поранений і контужений, але до останнього подиху продовжував боротьбу з агресором.

Загинув Володимир Гринишин 13 листопада 2022 року в місті Бахмут Донецької області.

Схилити голови перед полеглим прийшли десятки людей – це рідні та близькі, його друзі, побратими, земляки.

В церкві Преображення Господнього відбулася заупокійна молитва за загиблим. Після молитви колона із загиблим Героєм попрямувала на площу Магдебурзького права, де всі присутні віддали останню шану загиблому.

Поховали Воїна на кладовищі в селищі Чорний Острів.

Рідні нашого Захисника, прийміть найщиріші слова співчуття та підтримки!

Пам'ять про нього завжди буде жити в наших серцях!

Вічна пам’ять кожному, хто віддав життя за Україну!

Герої не вмирають