Конкурси для учнів

Дата: 30.03.2021 14:36

Конкурс «Знай і люби  свій край»

Конкурс творчих робіт "Люблю тебе, моя свята Вкраїно!"

Результати участі навчальних закладів освіти Чорноострівської селищної ради у районному етапі конкурсу з української мови імені Петра Яцика 2020-2021 н.р.

Результати участі навчальних закладів освіти Чорноострівської селищної ради у районному етапі олімпіад з навчальних дисциплін 2020-2021 н.р.

Обласний етап Всеукраїнських учнівських турнірів у  2018/2019 навчальному році

Конкурс "Діти Створюють Країну" (до 1 липня 2018)

Програма конкурсу "Діти Створюють Країну"

Конкурс еколого-дружніх вчинків серед навчальних закладів, учнів та учителів із використанням мобільного додатку "Кліматичні краплі"