День Гідності і Свободи

Дата: 20.11.2020 14:23

Фото без описуСьогодні в Чорному Острові відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня Гідності і Свободи. Учні Чорноострівського НВК, працівники селищної ради, центральної бібліотеки Чорноострівської селищної ради, ДНЗ «Ромашка», територіального центру поклали квіти до Пам’ятного знаку «Героям Небесної сотні та захисникам України». Чорноострівський селищний голова Михайло Дзісь сказав  «Минуло сім років з того моменту, як загинули вони – герої, яких народила революція Майдану Революція Гідності. Чим була революція для кожного з нас? В першу чергу  Майдан став випробуванням на цінність особистості людини, виміром людськості та гідності. Революція 2013-2014 років – це не протистояння Заходу й Сходу – це протистояння між тими, хто має гідність, і тими, хто не тільки не має її, а й взагалі не розуміє, що це означає».

Зараз нашій країні як ніколи потрібно бути єдиною та згуртованою. Наші земляки, яких сьогодні мобілізовано до лав українського війська, з честю відвойовують та захищають кордони нашої держави, борються за її єдність та цілісність. Тож всім нам Гідності та Свободи. Україна переможе бо вільні творять майбутнє.