Готуємо дітей до школи

Дата: 05.09.2019 10:22
Кількість переглядів: 103

Щороку у серпні  Чорноострівським селищним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до початку нового навчального року проводиться благодійна акція «Готуємо дітей до школи», метою якої є забезпечення шкільною формою, одягом, взуттям, шкільним приладдям та необхідними канцтоварами  дітей сімей учасників АТО, дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомній сім’ї та ДБСТ,  а також тих, які опинилися в складних життєвих обставинах, перебувають у скрутному матеріальному становищі.

В рамках Програми на 2017-2020 роки  Центром  було надано канцтовари 48 учням 1-11 класів, чиї батьки є учасникам АТО, а також 5 дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування. Малюки, які підуть цього року в перший клас, отримали портфелики, укомплектовані усім необхідним шкільним приладдям.

Висловлюємо слова вдячності депутату Чорноострівської селищної ради Гудику Володимиру Івановичу за надання гуманітарної допомоги та усім небайдужим, хто долучився до акції. Завдяки вашій допомозі 55 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, отримали канцелярські приладдя, одяг, взуття, іграшки..

Сподіваємось, що ці подарунки стануть приємним сюрпризом для діток напередодні нового навчального року.