Насильство в сім’ї як соціальна проблема

Дата: 12.06.2019 14:23
Кількість переглядів: 238

Найвищою цінністю будь-якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров’я, честь, і гідність, недоторканність та безпека.

11 червня  в Миколаївському та Ставчинецькому старостинських округах працівниками Чорноострівського селищного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  проведено засідання  круглого столу  «Насильство в сім’ї як соціальна проблема».

На  заході присутні ознайомились з основними видами насильства, обговорили алгоритм комплексного інтегрованого підходу до подолання насильства та сприяння реалізації прав осіб, ефективного реагування на факти насильства, надання допомоги постраждалим особами, а також отримали буклети з роз’ясненням щодо різновидів насильства та інформацією про те, куди можна звернутись за допомогою.

Ці та інші проблеми обговорювали учасники круглого столу, на якому панувала тепла та дружня атмосфера.