День матері

Дата: 16.05.2019 09:06
Кількість переглядів: 163

Щорічно, в травні, в нашій державі відзначається одне з найбільш зворушливих та теплих свят – День матері.

Мама! Це найближча, найдорожча, найкрасивіша людина у світі. Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах,материнська ласка гріє все життя. Її створив Бог для краси і щастя, щоб вона дарувала життя і була продовжувачем роду...

В це чудове свято хочеться принести  матерям не лише найкращі слова подяки, а й подарунки, які обов'язково їм сподобаються. Це стало можливим завдяки реалізації Програми Чорноострівського селищного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на 2017-2020 роки.

Від імені Чорноострівського селищного голови М.С.Дзіся, працівники центру привітали 112 багатодітних матерів зі святом, побажали міцного здоров’я, добра, натхнення, терпіння, взаємної любові, розуміння  та вручили подарунки.