Благодійна акція «Ялинка бажань»

Дата: 03.01.2019 12:01
Кількість переглядів: 80

З 16 по 28 грудня на Хмельниччині вже 7-й рік поспіль за ініціативи Хмельницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться благодійна акція «Ялинка бажань», метою якої є збір подарунків для дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей, дітей з особливими потребами, дітей, які виховуються одним з батьків, у сім’ях учасників АТО, переселенців.

За умовами акції, дітки писали листи  Святому Миколаю та Діду Морозу з проханнями виконати їхнє новорічне бажання.   Ці листи були прикріплені до ялинки, яка знаходилася у торгівельному центрі «Оазис», а волонтери обласного центру запрошували усіх небайдужих громадян здійснити маленьку мрію дитини.

До цієї акції долучився Чорноострівський селищний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Завдяки небайдужим покупцям, які побажали підтримати сім’ї різних категорій та подарувати дітям новорічний настрій та яскраві емоції в ці святкові дні, діти  поринули в атмосферу справжнього новорічного дива. Дев’ятеро  дітей  Чорноостріського ОТГ отримали бажанні подарунки.