Акція «16 днів проти насильства»

Дата: 10.12.2018 11:18
Кількість переглядів: 118

Впродовж останніх років, з 25 листопада по 10 грудня, в усіх куточках світу проходить міжнародна акція «16 днів проти насильства», мета якої є привернення уваги громадськості до актуальних проблем - насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав та обов’язків жінок та чоловіків.

У рамках акції Чорноострівським селищним центром соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді  активно проводилася просвітницька робота, спрямована на підвищення обізнаності населення громади щодо проблем насильства. Під час роботи було проведено інформаційні кампанії та просвітницькі заходи в Чорноострівському ПАЛ,  Чорноострівському НВК, Мар’янівській ЗОШ І-ІІ ст., Осташковецькій ЗОШ І-ІІ ст, Бережанській ЗОШ І-ІІ ст , присвячені темам «Стоп насильство!», «Попередження торгівлі людьми», « Профілактика ВІЛ/СНІДу серед молоді» тощо.

Під час заходів проводилися тренінги, бесіди, відеолекторії, спрямовані на усвідомлення та закріплення знань з проблемних питань, транслювалися відеоролики щодо попередження насильства, активно обговорювались наслідки негативних ситуацій, які виникають в сім’ї, школі, молодіжному середовищі та методи їх попередження або конструктивного вирішення.