Не стань жертвою торгівлі людьми

На сьогодні проблема боротьби з торгівлею людьми стала надзвичайно актуальною для багатьох країн світу, не є винятком і Україна, яка вже наприкінці XX століття зіткнулась з її проявами.

9лютого 2018 року в Захаровецькій ЗОШ І-ІІ ступенів провідним фахівцем із соціальної роботи Чорноострівського СЦСССДМ Л.А.Римар проведено захід «Не стань жертвою торгівлі людьми» та анкетування щодо обізнаності дітей за даною темою.

Учні 7-9 класів мали можливість  ознайомитись із формами трудової експлуатації, правилами безпечного виїзду за кордон. Проінформовано про установи та організації, куди можна звернутися в разі потрапляння в трудове рабство.  Присутнім роздано інформаційні буклети «Торгівля людьми – грубе порушення прав громадянина».