День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні крокує Чорноострівщиною

Друга світова війна вона все далі і далі від нас, ми всі знаємо, що вона була страшною та кривавою, що загинула на ній невимовна кількість мільйонів людей, які просто хотіли жити. Ми знаємо фронтові пісні, ми знаємо наскільки тяжкою вона була.  В кожному з сіл громади пройшли мітинги-реквієми та святкові концерти до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

13:45 13.05.2019

«Вклонімося буремним тим рокам!»

Під такою назвою в Чорному Острові пройшов меморіальний діалог-реквієм між обеліском воїнам-визволителям в смт. Чорний Острів та Братською могилою в с. Вовча Гора.

12:46 10.05.2019

Великоднє диво писанки

Дзвони над містами і селами не дзвенять, а виспівують на весь хрещатий світ: «Христос Воскрес!»,  «Воістину Воскрес»! І чує земля, що радість та тішиться у весняному розмаї разом із людьми.

14:35 02.05.2019

Велика польська родина

1 травня в Чорному Острові в мистецькому закладі Чорноострівська музична школа зібралась велика дружня родина. Поляки і українці зібрались на святкове дійство до Дня Полонії і поляків, які проживають за кордоном. Організатори свята культурно-просвітницький центр імені Юліуша Словацького та відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради вшанували жителів, які мають польське коріння та сьогодні розбудовують майбутнє нашої держави. Спільний концерт юних аматорів мистецтва з дитячої музичної школи та народного аматорського колективу польської пісні «Розмарін» і дитячого колективу культурно-просвітницького центру імені Юліуша Словацького. Всіх присутніх привітав Чорноострівський селищний голова Михайло Семенович Дзісь. Мистецьке дійство завершилось ігровою програмою та смачними смаколиками.

14:31 02.05.2019

Звіт Чорноострівського селищного голови про діяльність структурних підрозділів селищної ради за 2018 рік

Підсумовуючи роботу за минулий 2018 рік селищний голова Михайло Дзісь із 10 квітня 2019 р. по 26 квітня 2019 р. відвідав кожен старостинський округ Чорноострівської селищної ради, прозвітував за зроблену роботу у порівнянні із попередніми роками у 13 населених пунктах Чорноострівської громади: селах Рідкодуби, Педоси, Грузевиця, Бережанка, Осташки, Ставчинці, Антонівка, Катеринівка, Миколаїв, Везденьки, Захарівці, Мар’янівка та смт Чорний Острів.

10:18 02.05.2019

В мистецькім колі муз

В мистецькому закладі Чорноострівська дитяча музична школа відбувся звітний концерт за участі учнів та викладачів. В цей день зі сцени линули чарівні звуки бандури,баяна та акордеона,гітари та фортепіано, духових інструментів, мелодії народних та сучасних пісень, мереживо народного та сучасного танців. Віртуозне виконання концертних номерів та сценічна культура виконавців це кропітка робота викладачів. Окрасою концерту стали танцювальні композиції зразкового танцювального колективу «Забава», композиторки та бандуристки зі Стуфчинецької філії ДМШ Маргарити Гудзь, ансамблю вокалістів, бандуристів та гітаристів, Евеліни Бойчук. Яскравою родзикою стало і фінальне дійство «Над Україною» за участі майже ста учасників. За велику пророблену роботу викладачам, учням та батькам подякував Чорноострівський селищний голова Михайло Семенович Дзісь.

09:22 30.04.2019

Міжнародний день памяток і визначних місць та День памяток історії та культури

Сьогодні у Міжнародний день памяток і визначних місць та День памяток історії та культури до нас на музейні гостини завітали учні 23 та 33 груп кухарів-кондитерів Чорноострівського Професійного Аграрного ліцею, учні шкіл, учасники та члени журі брейн-рингу «Місцеве самоврядування - сучасна модель демократії» та гості з республіки Молдова.

13:53 18.04.2019

Засідання атестаційної комісії ІІ рівня

5 квітня відбулася важлива подія  для освітянського товариства нашої громади – засідання атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти, культури, молоді та спорту  виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради 2018-2019 н.р.  За підсумками роботи, атестаційна комісія підтвердила високий рівень підготовки 34 педагогічних працівників, які атестувалися, та їх сумлінне ставлення до виконання своїх професійних обов'язків.

15:05 05.04.2019