Події

20.08.2019 року на виконання розпорядження Чорноострівського селищного голови №53/2019-р  від 22.07.2019 «Про підготовку закладів освіти Чорноострівської селищної ради до нового 2019-2020 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період» робоча група на чолі з начальником відділу освіти, культури,  молоді та спорту виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради Н. Малою перевірила стан готовності закладів освіти, що розташовані та перебувають у комунальній власності громади. За підсумками об’їзду можна констатувати факт, що зазначені школи та дитячі садочки належним чином здійснюють підготовку до нового навчального року і діти 2 вересня зможуть розпочати навчальний рік в безпечних, затишних, естетично оформлених навчальних приміщеннях.

11:48:43 21.08.2019

День села Лапківці

В серпні ми святкуємо одне з найбільших народних свят – свято Спаса. Яблучний спас – одне з великих свят для всіх християн, а ще воно символізує кінець літа та похолодання. Як і всі інші великі релігійні свята, віряни відвідують богослужіння в цей день. У цей день святять у церкві не тільки яблука, але й інші плоди, овочі та фрукти. Традиційно українці освячують груші, виноград, сливи, персики, можна овочі, включаючи помідори та моркву, а також мед і жмут колосся жита і пшениці, таким чином прославляючи різноманітне багатство природи. Тому і сьогодні ми з великою повагою та дякою відзначаємо це свято.

09:47:50 21.08.2019

День села Антонівка

Вже третій рік поспіль 18 серпня мешканці с. Антонівка відзначають день села. Саме в цей день з’їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди радо зустрічає гостей. Свято пройшло під назвою «Моє село – моя родина». Свято розпочалось переглядом фільму «Моє рідне село». Урочиста частина відбувалась у приміщенні будинку культури. З Днем села привітали всіх присутніх голова громади – Дзісь М.С., староста села – Батурко Л.А., представник народного депутата України Лабазюка С.П. – Тенюх Г.М., регіональний директор «Волочиськ-Агро» - Словінська Н.І., заступник директора «Віта-Агро» - Співак В.М.

09:43:14 21.08.2019

Трійця (Зелені свята) та День села Рідкодуби

Трійця, або Зелені свята – це одне з головних християнських свят в Україні. Православні відзначають його на 50 день після Великодня, а західні християни – на 57 день. У 2019 році Трійця випадає на неділю, 16 червня. Традиції святкування Трійці Сьогодні православні несуть зелені гілки, а також букети лугових квітів у храми для прикраси. Також церкви прикрашають гілками берези, бузку, клену. Це все символізує оновлення душі.

13:19:20 18.06.2019

Країна дитинства веселкова

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» прекрасне свято радості та надії.  Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.  Сьогодні центральна площа Чорного Острова наповнилась дитячим гомоном та сміхом. Учні з 10 шкіл Чорноострівської ОТГ зібрались щоб подарувати всім свій талант та тепло дитячих сердець.

15:01:34 31.05.2019

Дитячий сад своїх малят у школу проводжає!!!

В закладах дошкільної освіти Чорноострівської селищної ради в останній тиждень травня чулися по-особливому схвильовані, дзвінкі голосочки та радісний сміх майбутніх першокласників, лунали веселі пісні та вірші - 107 вихованців садочків святкували свій випускний. Щиро вітали дітей теплими словами працівники закладу, батьки, молодші друзі та гості, від Чорноострівської селищної ради випускники отримали солодкі подарунки . Тож бажаємо нашим юним випускникам гарного навчання, творчих та цікавих вчителів, натхнення та міцного здоров`я у подорожі  до Країни Знань.

14:54:00 31.05.2019

День села Бережанка

Кожен населений пункт Громади має свою історію, свої традиції та надбання, видатних та працьовитих односельчан і приводом згадати цю історію, вшанувати поважних людей, похвалитися здобутками громади є відзначення Дня села.

16:57:06 28.05.2019

УРА!!! КАНІКУЛИ!!!

По-сімейному тепло і водночас урочисто пройшли  свята Останнього дзвоника у закладах загальної середньої освіти Чорноострівської селищної ради. Шкільні подвір`я майоріли вдоволеними усмішками дітей, у яких вже незабаром розпочнуться літні канікули. Тож нехай ці довгоочікувані канікули будуть цікавими та яскравими, а восени, коли учні знову сядуть за шкільні парти, їм буде про що розповісти своїм друзям та вчителям. Для 20 випускників 11-х класів сьогодні дзвінок у стінах рідної школи пролунав дійсно востаннє, далі на них чекає самостійна  стежина. Тому хочеться побажати їм непохитної віри у себе, лише власними силами та власним розумом творити своє майбутнє, будувати українську державу.

12:29:25 27.05.2019

В сузірьї муз