"Жовтневий вернісаж"

Таку назву мав захід, присвячений жовтню, а саме його святам. Адже у жовтні їх так багато! І свято людей похилого віку, і день вчителя, і Покрова, і День захисника України, День козацтва, навіть день сільської жінки і день усмішки. Вокальний колектив" Яблуневий цвіт" під керівництвом директора Антонівського Будинку культури Алли Подорожкіної  до кожного свята підготував один а то й два музичних подарунки, віршованих вітань чи гуморесок. Староста села Антонівка Людмила Батурко підготувала чудові хризантеми, як подарунок-сюрприз, усім учасникам дійства на сцені. Ввечері свято продовжилося дискотекою для жителів села усіх вікових категорій.

12:00:40 08.10.2019

«СЕЛО МОЄ – ДУШІ КРИНИЦЯ»

В Захаровецькому будинку культури в цей день було велелюдно,як кажуть «яблуку ніде було впасти». Старі і молоді жителі сіл Крачки, Захарівці, Ляпинці та Ланок стали героями свята - Дня Захаровецького старостинського округу.

11:51:31 08.10.2019

«Для тих, чия професія від Бога»

Прекрасної осені в Чорноострівську громаду приходять свята – 27 вересня ми святкуємо День вихователя та всіх дошкільних працівників, 30 вересня – Всеукраїнський День бібліотек, 1 жовтня – міжнародний день музики та звичайно перша неділя жовтня – День вчителя.

11:38:56 04.10.2019

День села Катеринівка

31 серпня мешканці с. Катеринівка гучно відзначили день села. Свято пройшло весело та шумно. Свято розпочалось з монологу про історію мальовничого села. Урочиста частина відбувалась перед сільським клубом. З Днем села привітали всіх присутніх голова громади – Дзісь М.С., староста села – Батурко Л.А., представник народного депутата України Лабазюка С.П. – Тенюх Г.М., регіональний директор «Волочиськ-Агро» – Словінська Н.І. Музичні привітаннями линули від гурту «Проскурівські візерунки», солістів районного будинку культури – А.Сосновської та О. Лактіонова, вокальної групи «Катеринівчанка», поета-пісняра Дорожко М.І.. Святковою дискотекою розважав Ю. Ясенко.

11:36:08 04.09.2019

Серпнева конференція

Вже традиційно новий навчальний рік громади розпочинається серпневою конференцією педагогічних працівників закладів освіти Чорноострівської ОТГ, де підводяться підсумки роботи попереднього навчального року, визначаються стратегічні пріоритети розвитку освіти шкіл, шляхи їх реалізації. У цьому році захід, який відбувся 30 серпня на базі Чорноострівського НВК, пройшов у цікавій та інтерактивній формі – кожен заклад освіти громади підготував та презентував невеликі ролики про свою особливість та роботу, наприкінці конференції вчителі початкових класів для своїх колег показали елементи уроків НУШ.

13:35:29 02.09.2019

День Успіння Пресвятої Богородиці

Під час служби в День Успіння Пресвятої Богородиці була вручена грамота шанованій людині, яка стояла біля витоків незалежності України протоієрею, настоятелю Чорноострівської церкви Преображення Господнього Віталію Масловському.

13:56:51 28.08.2019

Фестиваль громади до 28-ої річниці Незалежності України «Вінок з пісень тобі, Державо!»

За традицією в день головного свята держави – Дня незалежності в Чорноострівській ОТГ проходить фестиваль громади «Вінок з пісень тобі, Державо!». Святкові дійства розпочались  виносом прапора та гімном України.

15:11:24 27.08.2019

«Знамено рідної держави над світом гордо майорить»

Сьогодні, напередодні святкування Дня Незалежності нашої держави, за Указом Президента України  вся країна офіційно вшановує головний державний символ – Прапор України. Наш прапор – це найдорожчий символ, за який і сьогодні найкращі сини України вийшли на Майдан, ведуть боротьбу із ворогом у зоні АТО та гинуть за свободу та незалежність нашої країни! Це і наші земляки - Олександр Пасічник, Олександр Попов, Ігор Мельник, Богдан Ліщинський. Всі присутні вшанували  їх пам'ять хвилиною мовчання.

14:02:04 23.08.2019