І знову в Чорноострівській громаді ювіляри

Так своє 90-річчя відзначили жительки громади Тамара Феодосіївна Рибчинська із смт. Чорний Острів, Ганна Максимівна Вілінчук із с. Бережанка, Олена Францівна Шкваровська із с. Мар’янівка, Євгенія Гнатівна Шаран із с. Мартинівка, Надія Василівна Панасюк  із с. Мар’янівка.

19:26:40 03.07.2020

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

…Пам’ять людська немає кордонів і меж! Через десятиліття зі спогадів наших дідів та бабусь, очевидців, солдат приходять до нас розповіді про найстрашнішу і найжорстокішу в історії України війну. Війну не на життя, а на смерть, війну в якій фашистська армада несла Україні довічне рабство або повне знищення нації.

14:06:11 22.06.2020

На сторожі здоров’я людини

«Вся надія на вас, лікарю!..» – ці слова нам дуже знайомі, бо так  часто життя людини залежить цілком від лікарського втручання, рук  і дій. І у словах цих немає жодного перебільшення. З надією і вірою йдуть до лікарів, а ті роблять усе можливе і не можливе, щоб вилікувати, зменшити  страждання хворого. Ну, хіба це не шляхетно – допомагати!

13:41:19 22.06.2020

«Медицина дружня до людей громади»

Хто з нас сьогодні не хворіє? Напевне таких людей дуже мало. Сьогодення кидає справжні виклики. Сьогодні бути здоровим – це справжній квест. Дорогі ліки, відсутність сучасного обладнання та кваліфікованих працівників стають вже національною загрозою. Зустріти справжнього лікаря чуйного, дбайливого та ще й безкорисливого це рідкість. Тому в Чорному Острові фахівці медичних установ працюють під девізом: «Медицина дружня до людей».

14:46:15 03.06.2020

Вітаємо переможців конкурсу малюнків «Розмалюй своє дитинство»

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей – свято любові та радості. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

15:38:29 02.06.2020

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну  традицію. Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи. Ще за свідченням знаменитого давньогрецького історика, географа і мандрівника Геродота, елементами вишиванки був прикрашений одяг скіфів, які проживали в наших землях в період VIII ст. до н.е. – ІV ст. н.е.

13:33:58 21.05.2020

… «А пам’ять повертає імена»

Цьогоріч ми відзначаємо 75 річницю перемоги над нацизмом. Свято 9 Травня стало священним для кожного з нас. Немає жодної сім'ї, якої б не торкнулося горе. На захист Вітчизни піднялися всім народом і зуміли відстояти право на мирне життя. Берегти свою рідну Батьківщину, бути патріотами – саме так учить нас жити старше покоління.

10:27:02 13.05.2020

Почесне звання України «Мати-героїня»

07 травня 2020 року керуючий справами виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради Наталія Гудима за дорученням Чорноострівського селищного голови Михайла Дзіся завітала до великої родини Маргарити Мукомол для вручення відзнаки.

14:46:39 08.05.2020

Цих Днів не згасне вічна слава

8 й 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка забрала життя від 50 до 85 мільйонів людей в усьому світі. Цьогорічне свято проходить під гаслом #ПамятаємоПеремагаємо. Символом пам’яті про жертв війни залишається червоний мак.

11:26:56 08.05.2020