Завершеня роботи пришкільних таборів

15  червня завершили свою роботу  три пришкільні табори відпочинку, що працювали на базі навчальних закладів Чорноострівської селищної ради: Чорноострівського НВК – табір «Сонечко», Захаровецької ЗОШ І-ІІ ступенів - табір «Веселка» та Рідкодубської ЗОШ І-ІІ ступенів - табір «Країна здоров’я».  Протягом   15 днів 255 учнів громади мали змогу цікаво, змістовно, корисно та весело відпочити.  Робота в таборі була спланована таким чином, аби жодна дитина не залишилася поза увагою, набралася сил та натхнення  на новий навчальний рік.

10:32:00 16.06.2017

Випуски ДНЗ громади

«Нарешті… Перший етап пройдено», – з полегшенням зітхають матусі після випускних у дитячих садочках, які відбулися в нашій громаді з 30 травня по 1 червня. 98 вчорашніх 5-6(7)-річних дівчаток та хлопчиків – дошкільнят старших груп, уже скоро стануть першачками.

14:32:17 02.06.2017

«Хай сонцю і квітам всміхаються діти»

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

10:15:00 02.06.2017

Останній дзвоник

26 травня у всіх школах Чорноострівської селищної ради пройшло улюблене шкільне свято – Останній дзвоник. Свято завершення навчального року у навчальних закладах громади було традиційно яскравим, барвистим та цікавим, учасники дійства отримали масу позитивних вражень.

15:06:00 29.05.2017

Фольклорне свято «Весняночка йде, пташок із вирію веде»

20 квітня у с. Ружичанка відбулося обласне фольклорне свято «Весняночка йде, пташок із вирію веде» з метою виховання у громадськості почуття любові і поваги до рідної землі, виявлення та розвитку творчого потенціалу, здібностей і талантів дітей і молоді. В рамках свята організовано різноманітні конкурси: малюнку, плакатів «добрих справ», гніздівель та інші. Учні Бережанської ЗОШ І-ІІ ступенів Чорноострівської селищної ради були учасниками свята. Байкова Уляна, учениця 8 класу, залучала гостей до виготовлення м’якої іграшки. Учениці 6 класу, Савіна Анастасія та Борисова Вікторія, разом з керівником гуртка ліплення «Веселка» Синіцькою Л.В., демонстрували майстер – клас в техніці пластилінографії. Усі отримали гарні позитивні враження від фольклорного дійства.

10:35:00 23.05.2017

ВІТАЄМО!

Учні Бережанської ЗОШ І-ІІ ступенів стали переможцями заочної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Також вихованці школи отримали призові місця та подарунки за участь у ІІ етапі Акції Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу у твоїх руках».

15:10:37 22.05.2017

День Європи в Україні

З метою виховання у молодого покоління,   поваги до національних, духовних, культурних надбань європейських народів,  формування пізнавальної, інтелектуальної, творчої активності  в  закладах освіти Чорноострівської селищної ради  були проведені   до Дня Європи  в Україні  євровікторини, ігри, виставки літератури європейсьго спрямування, виховні години, тематичні бесіди.

14:58:56 15.05.2017

Герої не вмирають, вони вічно живуть...

Сьогодні, 11 травня, друга річниця з дня трагічної загибелі учасника бойових дій в зоні АТО, нашого земляка, Ліщинського Богдана Вікторовича.

15:50:00 11.05.2017

Подяка за допомогу керівникам установ та підприємств

Чорноострівська селищна рада дякує керівникам установ та підприємств, агроформувань за надання фінансової допомоги учасникам та інвалідам ІІ світової війни, вдовам, які проживають у населених пунктах Чорноострівської громади, зокрема:

11:47:44 11.05.2017

УКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА

Відповідно до листа Адміністрації Президента України від 27.04.2017 №04-01/1391 14 травня 2017 року відзначається День Європи.

11:22:42 11.05.2017