Під святим Покрови омофором Україну в мирі ми єднаймо

14 жовтня Україна відзначає День Покрови Божої матері. День захисника України та День українського козацтва. Напередодні в концертній залі Чорноострівського аграрного ліцею відбулися урочистості з нагоди цих дат. Представники сіл Чорноострівської об’єднаної територіальної громади, Чорноострівської селищної ради, військовослужбовці ВЧ А – 3013.

12:47:00 17.10.2017

Не міліє культури криниця

Мальовнича Полтавщина,  здавна є центром духовності України, осередком культурно – мистецького життя бо саме тут народився великий геній української літератури Г. Сковорода, славетний син народу та унікальний знавець та популяризатор звичаїв та обрядів М. Гололь. Це батьківщина залюблених в Україну П. Майбороди та Н. Кириченко.

12:47:25 10.10.2017

Освітні заходи з нагоди святкування в Україні Національного дня миру

21 вересня в навчальних закладах Чорноострівської селищної ради, були проведені освітні заходи з нагоди святкування в Україні Національного дня миру. Також  школярі взяли участь у флешмобі «Голуб миру», який символізує  спокій, мирне  життя і дружбу, вічне братерство і солідарність народів.

12:21:00 22.09.2017

ПРОВОДИ У ЗОНУ АТО

5 вересня 2017 року 9 військовослужбовців  Грузевицької військової частини А3013  відбули на Житомирщину в навчальний центр, після якого будуть виконувати свій військовий обов’язок  по захисту держави у зоні бойових дій АТО. На сході воїни служитимуть протягом дванадцяти місяців. Проводжали їх у службове відрядження весь склад військової частини на чолі з командиром, полковником Сандулом М.М., Чорноострівський селищний голова Дзісь М.С., керуючий справами виконавчого апарату районної ради Гуцалюк Ю.Л., представники духовенства, рідні та друзі. Від Чорноострівської селищної ради військовослужбовцям було передано набори особистих засобів гігієни; від ТОВ «Чорноострівська трикотажна фабрика» (директор Тимченко В.В.) – футболки та від ТОВ «Агроприбужжя-2007» (директор Малий А.Б.) – тонометр. Слід зазначити, що серед цих військовослужбовців більшість земляки – мешканці населених пунктів Чорноострівської громади. Усім бажаємо, щоб їх сила та мужність збільшувались завдяки  любові, підтримці рідних і близьких та Божого благословення.

10:20:37 08.09.2017

З ДНЕМ ЗНАНЬ!

В осінній теплий день 1 вересня пролунав вітальний перший дзвінок для майже 1000 школярів навчальних закладів Чорноострівської селищної ради.

15:36:36 01.09.2017