Круглий стіл в рамках проекту «Розвиток громад»

25 квітня  в Чорноострівській селищній раді відбувся круглий стіл в рамках проекту «Розвиток громад» за участі  волонтера Корпусу Миру США в Україні  Кларка Бака. Під час зустрічі були обговорені досягнення та пріоритетні напрямки розвитку  Чорноострівської громади.

09:31 26.04.2017

«Великодні дзвони»

В приймальні   селищного голови Дзіся М.С.  розміщена виставка «Великодні дзвони». На виставці представлені писанки, виготовлені в різних техніках декоративно-прикладного мистецтва, малюнки та  композиції вихованців  загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів Чорноострівської селищної ради.

14:19 20.04.2017

Засідання робочої групи

У Чорноострівській селищній раді відбулося засідання робочої групи з питань сприяння реалізації рішень, спрямованих на підвищення розміру середньої заробітної плати суб’єктами господарювання і дотримання вимог законодавства та з метою інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо законодавства про працю серед роботодавців і населення.

10:20 13.04.2017

Масниця

Масницю, масницю святкували

12:30 03.03.2017

“Самаритяни з Маркової”

22 лютого у костелі Внебовзяття Пресвятої Діви Марії відбулась презентація документальної виставки “Самаритяни з Маркової”.

12:14 03.03.2017