Мітинг пам’яті Героїв Небесної сотні на честь Дня Гідності та Свободи

Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції -  Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.  Після подій 2013-го - 2014-го років, революції Гідності і трагедії початку неоголошеної війни Росії проти України, окупації «братнім російським народом» Кримського півострова і Сходу України, відповідно до Указу Президента України та з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддаючи належне шанування патріотизму і мужності громадян в Україні був встановлений  День Гідності та Свободи, який відзначається  щорічно 21 листопада.

10:30:00 22.11.2017

Тренінг «Як формувати комунікативну політику в локальних медіа»

15.11.2017 р. Хмельницький відокремлений підрозділ установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» організував одноденний тренінг «Як формувати комунікативну політику в локальних медіа». Чорноострівську об’єднану територіальну громаду представляла перший заступник Чорноострівського селищного голови Світлана Мельник.

15:24:00 16.11.2017

«Моя професія – гармонія краси»

Цей день – свято не лише тих, хто працює в галузі, а й кожної людини, яка присвячує своє дозвілля мистецтву, намагається реалізувати себе як особистість через творчість, захоплюється традиційною культурою нашого народу. З давніх-давен благодатний грунт народного мистецтва був основою, на якій формувалась українська література, музика, професійне виконавство. Ми пишаємось народним генієм, створеною ним упродовж сторіч велетенською пісенною, фольклорною, малярською скарбницею. З тими здобутками незалежна Україна вступає в коло світових культур, являючи вселюдському загалу неповторність свого голосу, незламність свого духу, своє глибоко національне світобачення.

13:54:00 10.11.2017

«Серце, віддане людям»

За щоденними турботами, невідкладними справами, постійною напругою та щирим бажанням не полишити кожну людину без уваги, обійняти її всім серцем, вникнути в проблему і обов’язково вирішити її навіть ціною власного часу, здоров’я, сім’ї. Кожний день працівника соціальної сфери – це боротьба, боротьба за людину. А свята залишаються десь за обрієм роботи. Тому 3 листопада в приміщенні Чорноострівської ДМШ відбулись урочистості з нагоди Дня працівників соціальної сфери.  Нам дуже приємно, що саме ряд соціальних установ, а саме Чорноострівський територіальний  центр соціального обслуговування населення. директор  Зінаїда Бандирська;  Чорноострівський селищний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді, директор  Олена Шинькова,  державний заклад «Хмельницький обласний соціальний центр матері і дитини» директор Любов Кисіль; державний заклад «Хмельницький обласний соціальний гуртожиток для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування». директор Віра Данилюк  докладають  великої праці по обслуговуванню саме жителів Чорноострівської територіальної громади. Тому всіх присутніх привітала перший заступник голови Чорноострівської селищної ради Світлана Мельник, директор обласного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді ОДА Тетяну Власюк.

10:53:40 06.11.2017

День визволення України від німецько-фашистських загарбників

Цими днями Україна відзначає вікопомну дату –  День визволення України від німецько-фашистських загарбників. Під час кровопролитних битв, які точились на території України, гартувалася жага народу до волі та незалежності. Ні людські тортури, ні спалені села і міста, ні численні жертви геноциду не змогли зламати дух українців.

16:11:53 27.10.2017

Креативні польські органи місцевого самоврядування для українських громад

23 жовтня 2017 року в приміщенні малої зали обласної ради в рамках міжнародного проекту «Співпраця в сфері публічної дипломатії 2017» відбувся семінар для представників об’єднаних територіальних громад, установ області.

14:22:49 24.10.2017