Цих Днів не згасне вічна слава

8 й 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка забрала життя від 50 до 85 мільйонів людей в усьому світі. Цьогорічне свято проходить під гаслом #ПамятаємоПеремагаємо. Символом пам’яті про жертв війни залишається червоний мак.

11:26:56 08.05.2020

Ці квіти Вам, чарівні та незбагненні

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. В Чорноострівському НВК відбувся святковий концерт за участі вихованців ДМШ та працівників культури. Чарівних жінок привітав Чорноострівський селищний голова Михайло Семенович Дзісь.

16:20:37 10.03.2020

Мультикультурна Чорноострівщина

В центральній бібліотеці Чорноострівської селищної ради відбулась творча зустріч з головою Хмельницького районного осередку «Просвіти» Хмельниччини , поетом та громадським діячем Михайлом Цимбалюком. Яскраві спогади про подорожі мальовничим Дністром, непересічні постаті та багаті історією насалені пункти лягли в основу книги «Весла на воду». Учасники зустрічі – бібліотекарі  Чорноострівської ОТГ та бібліотек району захоплено слухали автора та його поезію.

14:37:25 28.02.2020

«Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки»

Їх назвали Небесною Сотнею – українців які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.  Ніхто не в праві забути морозні дні 2013 – 2014 року, коли від напруги закипала в жилах кров, коли в ім’я віри і правди один за одним падали від куль майданівці, аби прорости в наших серцях червоними квітами пам’яті.

16:50:15 20.02.2020

Урочистості до 31 річниці Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У вересні 1945 року закінчилась найжорстокіша у світі Друга Світова війна. Після Другої Світової війни війська СРСР брали участь у 24 локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав. Найбільш масштабною та трагічною була війна в Республіці Афганістан.  З 25 грудня 1979 року по 15 лютого 1989 року тривала війна. Через афганське пекло пройшли десятки тисяч солдат.

16:03:25 14.02.2020

Програма підтримки міні-проектів, розроблених учнями закладів загальної середньої освіти та молоддю сіл Чорноострівської селищної ради

Програма підтримки міні-проектів для учнів закладів загальної середньої освіти та молоді населених пунктів Чорноострівської селищної ради «Платформа ідей» спрямована на залучення  молоді до вирішення соціально-економічних, освітніх, культурних, фізкультурно-оздоровчих, екологічних напрямків роботи селищної ради. Переможцями стали проекти:

11:39:21 05.02.2020