«Безкраї обрії мистецтва»

Справжнє свято музики, мистецтва й краси вирувало 15 березня у затишних стінах Грузевицького будинку культури. «Безкраї обрії мистецтва» - під такою назвою пройшов звітний концерт обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності, під час якого учні навчальних закладів Чорноострівської селищної ради продемонстрували високий виконавський рівень, творчість, професіоналізм, драйв та шалені емоції. Концертні номери були представлені в різних жанрах, також у фойє будинку культури була представлена виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. Журі Хмельницького ОЦНТТУМ у складі Жолобок Н.В., Барабаш В.П., Митко О.М., Стельмах І.А. засвідчило високий рівень організації конкурсу та майстерності учасників, які в черговий раз довели, що Чорноострівська громада – невичерпна скарбниця талантів.

16:43:13 19.03.2018

Святковий концерт до міжнародного жіночого Дня «Ти – вічна таїна»

У кого з нас не бринить щемливо душа, коли вслухаємося в мудру, сердечну пісню, слово про дівчат, жінок, матерів та сестер, коли чуємо ніжні слова. У такі хвилини хочеться палко любити, вірити, сподіватися та радіти.

09:47:30 09.03.2018

«Із неба Душі сяють заклинально»

Небесна Сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і наш душевний щем та вдячність  за все, що вони повстали проти тиранії та свавілля. Вони загинули за Україну, за майбутнє, за щасливі посмішки наших дітей! В смт. Чорний Острів відбувся мітинг-реквієм до Дня Героїв Небесної Сотні «Із неба Душі сяють заклинально». Жителі та гості громади  схилили голови перед світлою пам'яттю Героїв Небесної Сотні та наших земляків воїнів, які загинули у зоні АТО, віддавши власне  життя за Україну та її майбутнє Олександра Пасічника, Олександра Попова, Ігоря Мельника, Богдана Ліщинського, Ярослава Костишина.

12:37:00 21.02.2018

Нехай завжди над нами буде мирне небо!

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни та локальних війн на території інших держав. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

12:16:37 16.02.2018

Обласний семінар за темою «Управлінська діяльність керівника з формування іміджу школи»

13 лютого на базі Бережанської ЗОШ І-ІІ ступенів в рамках педагогічної практики слухачів курсів директорів  загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів ХОІППО  відбувся обласний семінар за темою «Управлінська діяльність керівника з формування іміджу школи». У семінарі взяло участь 14 директорів  області та викладачі кафедри менеджменту та освітніх технологій ХОІППО – Бенеда Т.І. та Орловська Н.М.

15:35:00 15.02.2018

«Безкраї обрії мистецтва»

8 та 9 лютого в приміщенні Чорноострівського НВК відбувся  огляд-конкурс художньої самодіяльності закладів освіти Чорноострівської селищної ради «Безкраї обрії мистецтва». В заході взяло участь 10 загальноосвітніх шкіл громади.

11:20:04 14.02.2018

«Віфлеємська зоря»

Минуло більше двох тисяч років, а ми знову з вуст в уста передаємо цю радісну звістку.

15:01:00 19.01.2018

Слава героям!

Сьогодні, 12 січня 2018 року, 5  військовослужбовців  Грузевицької військової частини А 3013 у службове відрядження для виконання службових обов’язків у районах проведення антитерористичної операції урочисто  проводжали  весь особовий  склад військової частини на чолі з командиром, полковником Сандулом М.М., Чорноострівський селищний голова Дзісь М.С., представники духовенства о. Богдан та о.Роман, рідні та друзі.

22:39:54 12.01.2018