Нехай завжди над нами буде мирне небо!

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни та локальних війн на території інших держав. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

12:16:37 16.02.2018

Обласний семінар за темою «Управлінська діяльність керівника з формування іміджу школи»

13 лютого на базі Бережанської ЗОШ І-ІІ ступенів в рамках педагогічної практики слухачів курсів директорів  загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів ХОІППО  відбувся обласний семінар за темою «Управлінська діяльність керівника з формування іміджу школи». У семінарі взяло участь 14 директорів  області та викладачі кафедри менеджменту та освітніх технологій ХОІППО – Бенеда Т.І. та Орловська Н.М.

15:35:00 15.02.2018

«Безкраї обрії мистецтва»

8 та 9 лютого в приміщенні Чорноострівського НВК відбувся  огляд-конкурс художньої самодіяльності закладів освіти Чорноострівської селищної ради «Безкраї обрії мистецтва». В заході взяло участь 10 загальноосвітніх шкіл громади.

11:20:04 14.02.2018

«Віфлеємська зоря»

Минуло більше двох тисяч років, а ми знову з вуст в уста передаємо цю радісну звістку.

15:01:00 19.01.2018

Слава героям!

Сьогодні, 12 січня 2018 року, 5  військовослужбовців  Грузевицької військової частини А 3013 у службове відрядження для виконання службових обов’язків у районах проведення антитерористичної операції урочисто  проводжали  весь особовий  склад військової частини на чолі з командиром, полковником Сандулом М.М., Чорноострівський селищний голова Дзісь М.С., представники духовенства о. Богдан та о.Роман, рідні та друзі.

22:39:54 12.01.2018