«Безкраї обрії мистецтва»

8 та 9 лютого в приміщенні Чорноострівського НВК відбувся  огляд-конкурс художньої самодіяльності закладів освіти Чорноострівської селищної ради «Безкраї обрії мистецтва». В заході взяло участь 10 загальноосвітніх шкіл громади.

11:20:04 14.02.2018

«Віфлеємська зоря»

Минуло більше двох тисяч років, а ми знову з вуст в уста передаємо цю радісну звістку.

15:01:00 19.01.2018

Слава героям!

Сьогодні, 12 січня 2018 року, 5  військовослужбовців  Грузевицької військової частини А 3013 у службове відрядження для виконання службових обов’язків у районах проведення антитерористичної операції урочисто  проводжали  весь особовий  склад військової частини на чолі з командиром, полковником Сандулом М.М., Чорноострівський селищний голова Дзісь М.С., представники духовенства о. Богдан та о.Роман, рідні та друзі.

22:39:54 12.01.2018

Спортивна молодь – здорова громада!

14  грудня, на базі Грузевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, відбулася першість громади  з баскетболу  серед учнів  закладів середньої освіти Чорноострівської селищної ради. В змаганні взяли участь 6 команд юнаків, які продемонстрували  чудову гру та спортивний гарт.  В результаті цікавої та напруженої боротьби перше місце виборола команда Миколаївської ЗОШ  І-ІІІ ступенів ім. Героїв Небесної Сотні, друге – учні Грузевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів та на третьому  місці  команда Чорноострівського  НВК. Переможці  змагань  отримали  дипломи Чорноострівської селищної ради, а всі учасники  - масу позитивних  вражень та гарний настрій.

10:43:34 15.12.2017

Чорноострівська громада дружня до людей

В рамках проекту U-LEAD з Європою «Підтримка реформи децентралізації в Україні» Хмельницький Центр розвитку місцевого самоврядування в приміщенні Хмельницької торгово-промислової палати провів Форум регіонального розвитку «Розумне зростання Хмельниччини та розвиток територій». Свої досягнення та інновації в розвитку інфраструктури представила і Чорноострівська ОТГ .

15:41:19 13.12.2017