«Країна дитячих мрій»

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку.

11:05:00 01.06.2018

Імпреза по Самчиківськи

На запрошення відомої  поетеси та волонтерки  Оксани Радушинської мистецькі колективи Чорноострівської ОТГ, а саме зразковий танцювальний колектив «Забава» та вокальний ансамбль «Мелодія Чорноострівської ДМШ, танцювальний колектив «Сонцесвіт» Грузевицької філії ДМШ відвідали  музей – палацовий комплекс «Самчики». Палацово-парковий ансамбль «Самчики» — це музей-садиба у селі Самчики Старокостянтинівського району. Палац є одним з найкраще збережених в Україні. У всеукраїнському конкурсі «Сім чудес України», проведеному в 2007 році, садиба у Самчиках стала одним із номінантів від Хмельниччини.

14:38:00 30.05.2018

Свято останього дзвоника у Чорноострівській ОТГ!

25 травня на всіх шкільних подвір`ях Чорноострівської селищної ради пролунав  останній дзвінок.  Когось  він сповістив про перехід  до наступного класу та старт довгоочікуваних канікул,  когось – про закінчення школи.

15:06:00 25.05.2018

«Організація фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ»

24 травня на базі Чорноострівського ДНЗ «Ромашка» відбувся семінар-практикум  для фізичних інструкторів   дошкільних навчальних закладів на тему «Організація фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ».

16:52:00 24.05.2018

«Загартовані волею»

День Героїв або Свято Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, передовсім, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН. В нинішній політичній ситуації це свято – не лише данина пам’яті героям минувшини, а й день шани героїв, які сьогодні віддають свої життя за соборність та незалежність нашої Батьківщини. Цей день є символом незборимості української нації.

15:08:00 24.05.2018

Моє село-мій краю яснозорий

Педосівський старостинський округ Чорноострівської ОТГ відсвяткував Дні сіл Мартинівка та Бережанка. Вже сама погода зробила свято яскравим та сонячним. А ще яскраві виступи аматорських колективів та виконавців громади та гостей свята. Всіх присутніх привітав Чорноострівський селищний голова Михайло Дзісь.  Вітання та подарунки стали приємним доповненням свята. Гостей дійства причащали смачними  смаколиками та короваєм.

14:18:00 23.05.2018

Будь щаслива моя мамо!

Мати-берегиня роду людського, її святою завжди називали. Мати народжувала дитину, співала їй колискові пісні, вчила добра і любові, навчала охайності, працьовитості. Недарма в народі кажуть: "Яка мама, така й доня". Споконвіку славились українські дівчата і жінки - чепурні, роботящі, добрі, привітні. Свято матері зародилося давно. У 1903 році молода американка з Філадельфії Анна Джарвіс, яка поховала свою матір, звернулася до законодавців з пропозицією присвятити один день кожного року вшануванню Матерів. Вона запропонувала це вшанування символізувати кольорами квітів. У кого матір була жива – у цей день мав приколоти до одягу рожеву квітку, а в кого мати померла – білу.

10:35:49 14.05.2018

Справжній лицар України

Три роки тому обірвалося серце справжнього героя нашої держави – лейтенанта ЗС України Богдана Вікторовича Ліщинського, позивний «Звєрь». Загинув у результаті кульового поранення в груди поблизу села Водяне під м.  Донецьк. Уроженець села Мартинівка Хмельницького району Хмельницької області (22 червня 1992 року – 11 травня 2015 року). Указом президента України був нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня «за мужність, самовідданість та високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України» (посмертно) Чорноострівська громада висловлює співчуття рідним і близьким та довго пам’ятатиме героїчний подвиг справжнього лицаря України.

10:30:24 14.05.2018