Учити літати... Учити мріяти... Учити творити...

Вже стало доброю традицією у Чорноострівській громаді проводити святковий концерт до Всеукраїнського дня дошкілля та Дня працівника освіти. Тому, 4 жовтня 2018 року в актовій залі Чорноострівського ПАЛ  линули найкращі слова привітання  суворим і ніжним, мудрим і чуйним,  тим, хто кожен день відкриває  шляхи таємниць, тим, хто за будь-якої погоди приходить  у клас чи групу, тим, хто є  другом та порадником у скрутну хвилину, тим, хто безмежно любить своїх учнів та вихованців. Цього осіннього сонячного дня линули вітання та нагороди кращим з кращих працівникам навчальних закладів від голови Чорноострівської селищної ради Михайла Дзіся, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталі Малої та помічника народного депутата України Сергія Лабазюка Галини Тенюх. Святковий коровай, квіти  та яскравий концерт учнів та викладачів Чорноострівської ДМШ в цей день став дарунком дорогим  освітянам.

11:28:39 05.10.2018

Скарбниця мудрості

В останню неділю вересня ми відзначаємо Всеукраїнський день бібліотек.

10:54:28 05.10.2018

Музико звучи!

Музика – одна з прекрасних  цінностей людства. Вона сприяє гармонії нашого життя, виступає інструментом самовираження і натхнення, служить джерелом непередаваних відчуттів і емоцій.

11:25:15 03.10.2018

«Мої роки - моє багатство»

Вже надійшли осінні холоди,  І ось зима уже не за горами, Збираємо трудів своїх плоди, Летять роки у вирій понад нами.

11:16:24 03.10.2018

Свято Першого дзвоника!

Радісна, піднесена атмосфера панувала 3 вересня на подвір’ях навчальних закладів Чорноострівської селищної  ради. Свято Першого дзвоника об’єднало педагогів, батьків, учнів та гостей у дружню шкільну родину.

17:25:53 03.09.2018

«Впровадження освітніх реформ на теренах педагогіки партнерства»

30 серпня 2018 року, напередодні нового навчального року, у актовій залі Чорноострівського НВК відбулася серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти Чорноострівської селищної ради «Впровадження освітніх  реформ  на теренах педагогіки партнерства».

14:33:00 31.08.2018

ВІДБУЛАСЬ АКЦІЯ "ГОТУЄМО ДІТЕЙ ДО ШКОЛИ"

Ось-ось у школах пролунає перший дзвоник – схвильовані очі першачків, бантики, форма та різнокольорові портфелики. Проте за таким святом  ховається головний біль батьків. Адже  для хлопчиків потрібно придбати  піджаки, сорочки, жилетки, для дівчаток – блузочки, спіднички, сукні. А ще потрібне взуття, ранець,  канцтовари. Кожна мама бажає, щоб її дитина була одягнена найкраще, але бажання не завжди співпадають з фінансовими можливостями.

12:07:32 31.08.2018

Рідкодуби святкують День села

Цікава історія цього мальовничого села. Перша писемна згадка про Рідкодуби датована 15 століттям. Але на його території розкопано Могильник черняхівської культури, який знаходиться  на корінній терасі одного із струмків, притоки ріки Південний Буг, на місці колишнього колгоспного току в селі. Розкопками відкрито десять поховань, виявлено гончарний і ліпний посуд, бронзові арбалетні стріли, підвіски-амулети із морських раковин, бурштинові намистини. У дорадянські часи село належало до Чорноострівської волості Проскурівського повіту Подільської губернії. До 1963 року відносилось до Чорноострівського району. А Чорноострівський район відносився спочатку до Проскурівської округи (1923–1930), потім до Проскурівського округу Вінницької області (1935–1937), далі до Хмельницької (до 16.01.1954 р. називалася Кам'янець-Подільською) області. У 1963–1965 рр. Рідкодуби віднесли до Красилівського району Хмельницької області. Зараз в селі функціонує сільгосппідприємство, працює цегельний завод, млин. В соціально-економічній сфері — дитячий садок, школа, Будинок культури, сільська бібліотека, спортивний зал, фельдшерський пункт, поштове відділення, кілька приватних магазинів та кіосків. Силами і коштами селян і жертводавців збудовано сільську церкву, яку урочисто відкрито в неділю, 28 серпня 2011 р. у свято Успіння Пресвятої Богородиці. 13 серпня 2015 року було створено Чорноострівську селищну об'єднану територіальну громаду, з центром у Чорному Острові, до якої увійшла і територія Рідкодубської сільської ради.

10:01:57 31.08.2018