Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

З 12 по 16 листопада 2018 року  в закладах освіти  Чорноострівської селищної ради  проходив  Тиждень  знань з основ безпеки  життєдіяльності . В наш час виховання здорового покоління, із сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації - одне з пріоритетних завдань, яке поставлене сьогодні  перед освітою. Тому у школах та садочках громади  пройшли найрізноманітніші заходи, основною метою яких було формування в учнів та вихованців свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація  основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді;  розвиток  життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховування  гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у дітей співчуття, бажання допомогти; пропагування професії рятувальника.

16:30:40 19.11.2018

Змагання з настільного тенісу

Чорноострівський НВК 15 листопада приймав гостей-спортсменів. Так, у школі відбулися змагання з настільного тенісу серед команд закладів загальної середньої освіти Чорноострівської селищної ради. Юні спортсмени продемонстрували  неабияку майстерність під  час турніру, тож за підсумками насиченого ігрового дня призерами змагань з настільного тенісу серед хлопців стали:

16:33:00 15.11.2018

Ювілей Чорноострівського професійного аграрного ліцею!

Свій 55-річний ювілей 15 листопада святкував Чорноострівський професійний аграрний ліцей. Чимало поважних гостей були присутніми на святковому дійстві. На адресу колективу закладу звучало безліч щирих, теплих слів, які перепліталися  з чудовою концертною програмою. До вітальних слів приєднався Чорноострівський селищний голова Михайло Дзісь  з найщирішими побажаннями довгих років процвітання, натхнення, здоров`я та вручив подяки і  грамоти працівникам закладу.

15:57:24 15.11.2018

ХАЙ НЕ ЗГАСНЕ ВАША ВІРА В ЩЕДРІСТЬ ЛЮДСЬКОЇ ДОБРОТИ

В Чорному Острові вітали із професійним святом тих, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла – працівників соціальної сфери! Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби. Самовіддане служіння обраній справі, доброта і милосердя, чуйність і щедрість душі винагороджуються вдячністю і повагою мільйонів українців, яким ви несете розраду і тепло, допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри і впевненості у завтрашньому дні.

09:15:20 05.11.2018

В мистецькому закладі «Чорноострівська дитяча музична школа» атестація викладачів

В мистецькому закладі «Чорноострівська дитяча музична школа» відбулась  атестація молодих викладачів. Сьогодні дитяча музична школа не лише заклад, який займається навчанням обдарованих дітей, а й маленька філармонія, яка на радість жителів громади дає концерти, є активним учасником конкурсів та фестивалів різного рівня. Звичайно це не обходиться без нашої молоді – викладачів мистецької школи, активних, цілеспрямованих та ініціативних. Ми вітаємо їх з позитивними рішеннями атестаційної комісії.

16:03:31 30.10.2018

Навчання з протипожежної безпеки

На виконання цільової програми забезпечення пожежної безпеки на 2016-2020 роки в закладах культури Чорноострівської ОТГ проводиться активна робота по модернізації  культурно – мистецьких установ сучасними протипожежними засобами. Вже придбано понад тридцять сучасних вогнегасників. Сьогодні пройшло навчання директорів та завідуючих клубами громади.

15:59:32 30.10.2018

«Шляхом Волі ти йдеш, Україно»

Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Це була перемога зі сльозами на очах. Це були сльози радості і одночасно сльози горя. Це не можна описати простими словами. Складні формулювання так само не підійдуть. Не можна висловити те, що відчували наші батьки і діди, матері і бабусі, на очах яких відбувався весь жах однієї з найкривавіших воєн на нашій планеті. Не можна висловити, але ми і не маємо права забути те, що розповідали нам свідки, які так чи інакше брали участь в цьому. Інакше це може повторитися. І ми говоримо: «Ні хто не забутий!», «Ні що не забуто!». Будемо пам’ятати і навчимо своїх нащадків!

16:15:03 26.10.2018

24 жовтня на базі Чорноострівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум» відбувся семінар на тему: «Управлінська діяльність керівників закладів загальної середньої освіти в умовах НУШ». Під час заходу делегація Асоціації керівників закладів освіти Хмельницької області  мала змогу відвідати  цікаві локації, де динамічно велася робота в різноманітних та прогресивних напрямках освітянської діяльності, серед яких були творча лабораторія вчителів початкових класів, майстер-класи, міні-тренінги. Інформація, яка була подана на семінарі викликала неабияку зацікавленість та жваве обговорення, отже, можна з впевненістю говорити, що зустріч була змістовною та цікавою для усіх учасників семінару.

11:22:07 25.10.2018

Грузевиця святкує День села

Восени ми святкуємо одне з найбільших народних свят – свято Покрови Пресвятої. Пречиста Діва зробила людям багато добрих справ. В Київській Русі врятувала Почаївський монастир від нападу турків. І князь Ярослав Мудрий віддав Україну під її покров. З того часу у багатьох селах на її честь будували і освячували храми.

14:43:20 23.10.2018

Педоси на Покрови святкують День села

14 жовтня в Україні відзначається одне з найбільших шанованих свят — Покрова Пресвятої Богородиці в народі його ще називають Третя Пречиста. Цього дня ми з вдячністю і вірою приймаємо заступництво і клопотання за нас перед Богом Пресвятої Діви Марії, згадуємо історичні події далекої Візантійської епохи, з якої походить коріння національного українського свята. “Покрова накриває траву листям, землю — снігом, воду — льодом, а дівчат — шлюбним вінцем”.

14:39:49 23.10.2018