Засідання постійних комісій

У Чорноострівській селищній раді триває підготовка до пленарного засідання четвертої сесії. Основною складовою підготовчого процесу є засідання постійних комісій.

14:52:30 05.03.2021

Справжній лицар України

Днями в Чорному Острові з візитом пам’яті були військовослужбовці гірсько-штурмової бригади міста Мукачеве. Прапорщик Маремуха Ігор Володимирович та військовослужбовці військової частини А1556 поклали квіти на могилу свого побратима Олександра Попова та відвідали його родину.

10:38:48 22.02.2021

Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки

Їх назвали Небесною Сотнею – українців які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.

15:02:23 19.02.2021

Добротою себе виміряй

До Міжнародного Дня доброти в Будинку культури та бібліотеці с. Грузевиця було організовано Акцію "Добротою себе виміряй" дякуючи небайдужим односельчанам, школярам, було зібрано продуктові набори, дитячі малюнки та листи для учасників бойових дій на сході нашої держави. Учасниками дитячого гуртка "Перлинка" та працівниками СБК і бібліотеки зібрано новий одяг та солодощі для дітлахів дитячого будинку м. Хмельницький

11:00:28 18.02.2021

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти, ветерани Афганської війни!

15 лютого 2019 року  в Україні встановлений День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цього дня виповнюється 32-га річниця виведення військ із Республіки Афганістан.

13:55:58 15.02.2021

Ліквідація наслідків снігопаду

Впродовж доби випадав сніг з різною інтенсивністю. Для надання допомоги у розгорненні снігових заметів та розчистки вуличних доріг населених пунктів Чорноострівської громади було залучено спеціалізовану техніку КП «Рембуд» Чорноострівської селищної ради. Починаючи з вечора 07.02. 2021р. здійснювалося прогортання вулиць населених пунктів Чорноострівської громади, але оскільки сніг досі не припинився, роботи з ліквідації наслідків снігопаду проводитимуться і впродовж усього сьогоднішнього дня.

16:56:56 08.02.2021

Ніхто не забутий ніщо не забуте

Війна триває, доки не похований останній солдат. Вісімдесят років рідні та близькі чекали з фронтів Другої світової війни солдата Зозулю Віктора Єфремовича, скільки сліз пролила матір отримавши коротке сповіщення «Пропав безвісти  в 1941 році під селом Соколівка Ново-Волинського району». Солдат Зозуля Віктор Єфремович, народився в 1921 році, служив у регулярних військах і звідти в перші дні війни пішов на фронт Другої світової війни. Сапер 89-окремого інженерного батальйону 22-го механізованого корпусу уродженець с. Осташки Чорноострівського району Кам’янець-Подільської області загинув на  місті боїв південно-західного фронту у серпні-вересні 1941 року під Києвом.

12:23:25 01.02.2021

Допомога тим, хто на передовій

Боротьба з коронавірусом щодня набирає нових обертів. У зоні ризику залишаються медичні працівники, які працюють безпосередньо у «ковідних» відділеннях та мобільні медичні бригади центрів ПМСД, які виїжджають на обстеження хворих та здійснюють забір проб ПЛР та ІФА. Тому важливим та логічним кроком для кожного  медика є медичне страхування, яке у разі хвороби, зможе покрити лікування протягом цілого року.

11:44:46 20.01.2021