Робота з відновлення лісу

Осінь – це друга «гаряча» пора для лісівників, адже розпочинається осіння клопітка робота з відновлення лісу. На Вовчій Горі завжди буяв правічний ліс з дубовими насадженнями. Нажаль з плином часу ці могутні велети були знищені, а ліс занепав. Але завдяки кропіткій праці лісівників державного підприємства «Проскурівське лісове господарство» очільник Бурковський Вадим Ігорович  та працівників Чорноострівської селищної ради були висаджені на лісовій плантації рідкісні не лише для нашого лісу, а й для України цінні породи дерев метасеквоя китайська,  ялиця біла, псевдо цюга мемфіса, модрина європейська  та  дуб червоний.

11:37:53 25.11.2020

День Гідності і Свободи

Сьогодні в Чорному Острові відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня Гідності і Свободи. Учні Чорноострівського НВК, працівники селищної ради, центральної бібліотеки Чорноострівської селищної ради, ДНЗ «Ромашка», територіального центру поклали квіти до Пам’ятного знаку «Героям Небесної сотні та захисникам України». Чорноострівський селищний голова Михайло Дзісь сказав  «Минуло сім років з того моменту, як загинули вони – герої, яких народила революція Майдану – Революція Гідності. Чим була революція для кожного з нас? В першу чергу  Майдан став випробуванням на цінність особистості людини, виміром людськості та гідності. Революція 2013-2014 років – це не протистояння Заходу й Сходу – це протистояння між тими, хто має гідність, і тими, хто не тільки не має її, а й взагалі не розуміє, що це означає».

14:23:31 20.11.2020

Артефакти історії оживають в фондах літературно-краєзнавчого музею імені Леоніда Глібова

Сьогодні в Чорному Острові відбулась непересічна подія. Небайдужі до історії Чорного Острова люди, а саме ветерани та працівники поліції області передали в фонди  літературно-краєзнавчого музею імені Леоніда Глібова та музею «Нескорені» Центральної бібліотеки Чорноострівської селищної ради  історичні артефакти доісторичної доби, першої та другої світової та Афганської війни, музейної експозиції міліції та  поліції  Хмельницького району та антитерористичної операції. Чорноострівський селищний голова Михайло Дзісь отримав від дарувальників сертифікат на експонати, які поповнять вже існуючі та створять нові експозиції музеїв. А також директору Чорноострівського літературно-краєзнавчого музею ім. Л. Глібова була вручена медаль "За збереження історичної спадщини Чорного Острова".

15:44:51 13.11.2020

Програма підтримки міні-проектів, розроблених учнями закладів загальної середньої освіти та молоддю населених пунктів Чорноострівської селищної ради «Платформа ідей»

Сьогодні відбулось засідання експертної ради по Програмі підтримки міні-проектів, розроблених учнями закладів загальної середньої освіти та молоддю населених пунктів Чорноострівської селищної ради «Платформа ідей». Ця Програма спрямована на залучення  молоді до вирішення соціально-економічних, освітніх, культурних, фізкультурно-оздоровчих, екологічних напрямків роботи селищної ради.

15:12:02 03.11.2020

Вітаємо з високою відзнакою держави

За клопотання Чорноострівського селищного голови Михайла Семеновича Дзіся та подання народного депутата України Сергія Петровича  Лабазюка працівники селищної ради Басараб Євген Олександрович – головний лікар КНП «Чорноострівська лікарня Чорноострівської селищної ради», Мікова Галина Іванівна – фельдшер Грузевицької амбулаторії загальної практики сімейної медицини  КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Чорноострівської селищної ради» , Садовець Сергій Володимирович завідуючий фельдшерським пунктом с. Рідкодуби КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Чорноострівської селищної ради» , головний спеціаліст з питань культури, національностей, релігій та туризму виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради   Анатолій  Васильович Бєлєванцев були нагороджені грамотою Верховної Ради України за вірність народу України та з нагоди 29-ї річниці незалежності України.

12:43:45 16.09.2020

Клуб людей «золотого» віку

Сьогодні в центральній бібліотеці Чорноострівської селищної ради відбулось засідання людей, які знаходяться на заслуженому відпочинку, але прагнуть бути активними та спілкуватись. Сьогодні День українського кіно – свято всіх причетних до створення вітчизняного кінематографа, а також його відданих поціновувачів. Для учасників був продемонстрований шедевр українського кіно «За двома зайцями». Чай, печиво та невимушене спілкування в колі однодумців залишили приємне враження від цього дня.

16:18:25 14.09.2020

Веломарафон до Дня фізичної культури і спорту в Україні

День фізичної культури і спорту в Україні засновано в 1994 році та відзначається в другу суботу вересня. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності. В переддень свята в мальовничих місцях Чорного Острова та Вовчої Гори відбувся велопробіг «За здоров’я». Його переможцями стали Павло Пастух – перше місце, Ілля Морфіян – друге місце та Владислав Рудий – третє місце. Чорноострівський селищний голова Михайло Семенович Дзісь нагородив переможців Грамотами та медалями, а всі учасники отримали смачне морозиво та приємне спілкування в колі любителів спорту.

14:51:55 11.09.2020

Нарада працівників закладів культури та бібліотек Чорноострівської селищної ради

Відбулась нарада  працівників закладів культури та бібліотек Чорноострівської селищної ради з актуальних питань життєдіяльності закладів в умовах карантину. Визначили пріоритетні завдання роботи закладів на осінній період та алгоритм роботи по підготовці та написанню міні – проектів розроблених учнями загальноосвітніх навчальних закладів та молоддю населених пунктів Чорноострівської селищної ради «Платформа ідей» та конкурсу культурно-мистецьких проектів на краще село серед клубних та бібліотечних закладів «Моє село-моя маленька батьківщина».

14:30:57 10.09.2020

З Днем знань!

Дорогі школярі, шановні вчителі та батьки!

17:35:25 01.09.2020