Відкриття новорічної ялинки!!!

Наближається свято і все частіше звучать вітання: «З Новим роком!» А в душі оживає казка. Хоч на одну мить свято Нового року повертає нас у чарівну казку, повертає в пору дитинства і юності, до тих дивних і неповторних хвилин щастя, яке ми вже колись відчували. І кожного Нового року ми знову і знову чекаємо дива, неповторної казки. То ж хай у кожного з вас буде Новий рік щасливим і радісним, наповнений по самі вінця щастям і казкою. В смт. Чорний Острів відбулось відкриття ялинки. Пісні і танці, мереживо новорічних хороводів, а ще вітання Чорноострівського селищного голови Михайла Семеновича Дзіся.

14:00 22.12.2018

Новорічні подарунки дітям пільгових категорій

Новорічні свята – час коли очікування й святкування пов’язане зі світом добрих казок і дивувань. Але найбільше чекають свят, звичайно, діти, адже вони іще так вірять у диво! І кожна дитина мріє отримати подарунок від Святого Миколая. А здійснити ці дива і створити казку для малечі – справа дорослих.

11:05 22.12.2018

Святий Миколай до нас в гості завітай

Святий Миколай завжди був у пошані в Україні. Не було раніше в нашому краї жодної хати, де не було б ікони Святого Миколая, який вважається національним святим. Він захисник, заступник і Спаситель «бідних і незаможних», «сірих і вбогих», «помічник простого люду в години горя і біди». Миколай виявляв велике милосердя, приходячи на допомогу стражденним і роздаючи своє майно жебракам. Дійшли до нашого часу перекази, що міг Святий Отець припинити розбрат, врятувати приречених на страту, встановити мир серед війни. Відома оповідь про батька трьох дочок, який збіднівши журився, що зла доля дісталась його дочкам. Святий Миколай таємно підкидає у віконце три клуночки з золотом на придане кожній. В зв’язку з цією оповіддю в Західній Європі виник звичай тихенько підкидати дітям подарунки в панчоху, пізніше – під ялинку на Різдво.

14:42 20.12.2018

По Україні із краю в край ходить Святий Миколай

Щорічно найменші малюки громади очікують на казкове свято – День Святого Миколая, яке відзначають 19 грудня. Це одне з найулюбленіших свят, як дітей, так і дорослих, адже ніч з 18 на 19 грудня неабияк таємнича та наповнена чарівними подіями. В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття.

13:02 20.12.2018

Військовій частині 3013 78 років

В Грузевицькому СБК відбулись урочистості з нагоди 78 річниці заснування Військової частини 3013, яка дислокується в с, Грузевиця.

11:49 18.12.2018

Веселе свято Калити

Здавна на Андрія молодь починала відзначати новорічно-різдвяний цикл свят в Україні. Андрія або ще його називали Калитою святкували особливо весело, дівчата гадали на суджених, а хлопці ватагою ходили по домівках де збирались дівчата, веселились та пустували.

11:16 17.12.2018

“Шлем вітання від щирої душі”

Самовіддана праця на благо держави і народу в усі часи вважалась почесним і відповідальним обов’язком. І українське суспільство покладає на працівників місцевого самоврядування великого знання своєї професії, чекає компетентності, ініціативи, та творчого ставлення до справи. Радість, вдячність за роботу та гарні побажання звучали в залі мистецького закладу Чорноострівська музична школа з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування. Депутатів усіх рівнів, старост старостинських округів громади та працівників селищної ради привітав Чорноострівський селищний голова Михайло Семенович Дзісь.

11:50 11.12.2018

«Спортивна громада - міцна країна»

«Спортивна громада - міцна країна» - під такою назвою 6 грудня в Чорноострівському НВК пройшло спортивно-масове змагання. В заході взяло участь 4 команди: команда Чорноострівської селищної ради «Комета», команда керівників закладів освіти Чорноострівської громади «Прометей», команда  Чорноострівської районної лікарні №2 «Медікум» та команда «Адреналін» Чорноострівського ПМСД.

10:10 07.12.2018

«Уроки доброти!!!»

Щороку на початку грудня уся світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя.

13:21 03.12.2018

"Голодомор - помста за свободу"

На початку тридцятих років Україна, яку всі знали як житницю Європи, була приречена сталінським комуністичним режимом помирати з голоду. Поділля — сільськогосподарський центр України за час Голодомору 1932 -33 років втратив чверть населення. У четверту суботу листопада в Україні  відзначається День пам’яті жертв Голодомору. Цьогоріч  ми відзначаємо 85 – річницю геноциду нашого народу. Гасло цьогорічних пам'ятних заходів: "Голодомор - помста за свободу".

14:50 23.11.2018