ХАЙ НЕ ЗГАСНЕ ВАША ВІРА В ЩЕДРІСТЬ ЛЮДСЬКОЇ ДОБРОТИ

В Чорному Острові вітали із професійним святом тих, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла – працівників соціальної сфери! Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби. Самовіддане служіння обраній справі, доброта і милосердя, чуйність і щедрість душі винагороджуються вдячністю і повагою мільйонів українців, яким ви несете розраду і тепло, допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри і впевненості у завтрашньому дні.

09:15 05.11.2018

В мистецькому закладі «Чорноострівська дитяча музична школа» атестація викладачів

В мистецькому закладі «Чорноострівська дитяча музична школа» відбулась  атестація молодих викладачів. Сьогодні дитяча музична школа не лише заклад, який займається навчанням обдарованих дітей, а й маленька філармонія, яка на радість жителів громади дає концерти, є активним учасником конкурсів та фестивалів різного рівня. Звичайно це не обходиться без нашої молоді – викладачів мистецької школи, активних, цілеспрямованих та ініціативних. Ми вітаємо їх з позитивними рішеннями атестаційної комісії.

16:03 30.10.2018

Навчання з протипожежної безпеки

На виконання цільової програми забезпечення пожежної безпеки на 2016-2020 роки в закладах культури Чорноострівської ОТГ проводиться активна робота по модернізації  культурно – мистецьких установ сучасними протипожежними засобами. Вже придбано понад тридцять сучасних вогнегасників. Сьогодні пройшло навчання директорів та завідуючих клубами громади.

15:59 30.10.2018

«Шляхом Волі ти йдеш, Україно»

Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Це була перемога зі сльозами на очах. Це були сльози радості і одночасно сльози горя. Це не можна описати простими словами. Складні формулювання так само не підійдуть. Не можна висловити те, що відчували наші батьки і діди, матері і бабусі, на очах яких відбувався весь жах однієї з найкривавіших воєн на нашій планеті. Не можна висловити, але ми і не маємо права забути те, що розповідали нам свідки, які так чи інакше брали участь в цьому. Інакше це може повторитися. І ми говоримо: «Ні хто не забутий!», «Ні що не забуто!». Будемо пам’ятати і навчимо своїх нащадків!

16:15 26.10.2018

24 жовтня на базі Чорноострівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум» відбувся семінар на тему: «Управлінська діяльність керівників закладів загальної середньої освіти в умовах НУШ». Під час заходу делегація Асоціації керівників закладів освіти Хмельницької області  мала змогу відвідати  цікаві локації, де динамічно велася робота в різноманітних та прогресивних напрямках освітянської діяльності, серед яких були творча лабораторія вчителів початкових класів, майстер-класи, міні-тренінги. Інформація, яка була подана на семінарі викликала неабияку зацікавленість та жваве обговорення, отже, можна з впевненістю говорити, що зустріч була змістовною та цікавою для усіх учасників семінару.

11:22 25.10.2018

Грузевиця святкує День села

Восени ми святкуємо одне з найбільших народних свят – свято Покрови Пресвятої. Пречиста Діва зробила людям багато добрих справ. В Київській Русі врятувала Почаївський монастир від нападу турків. І князь Ярослав Мудрий віддав Україну під її покров. З того часу у багатьох селах на її честь будували і освячували храми.

14:43 23.10.2018

Педоси на Покрови святкують День села

14 жовтня в Україні відзначається одне з найбільших шанованих свят — Покрова Пресвятої Богородиці в народі його ще називають Третя Пречиста. Цього дня ми з вдячністю і вірою приймаємо заступництво і клопотання за нас перед Богом Пресвятої Діви Марії, згадуємо історичні події далекої Візантійської епохи, з якої походить коріння національного українського свята. “Покрова накриває траву листям, землю — снігом, воду — льодом, а дівчат — шлюбним вінцем”.

14:39 23.10.2018

Учити літати... Учити мріяти... Учити творити...

Вже стало доброю традицією у Чорноострівській громаді проводити святковий концерт до Всеукраїнського дня дошкілля та Дня працівника освіти. Тому, 4 жовтня 2018 року в актовій залі Чорноострівського ПАЛ  линули найкращі слова привітання  суворим і ніжним, мудрим і чуйним,  тим, хто кожен день відкриває  шляхи таємниць, тим, хто за будь-якої погоди приходить  у клас чи групу, тим, хто є  другом та порадником у скрутну хвилину, тим, хто безмежно любить своїх учнів та вихованців. Цього осіннього сонячного дня линули вітання та нагороди кращим з кращих працівникам навчальних закладів від голови Чорноострівської селищної ради Михайла Дзіся, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталі Малої та помічника народного депутата України Сергія Лабазюка Галини Тенюх. Святковий коровай, квіти  та яскравий концерт учнів та викладачів Чорноострівської ДМШ в цей день став дарунком дорогим  освітянам.

11:28 05.10.2018

Скарбниця мудрості

В останню неділю вересня ми відзначаємо Всеукраїнський день бібліотек.

10:54 05.10.2018