В сузірьї муз

Днями відбувся творчий звіт Грузевицької філії Чорноострівської ДМШ

09:46 17.05.2019

Обласний семінар-практикум «Розвиток позашкілля в умовах децентралізації освіти»

15 травня 2019 року на базі Чорноострівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум» гостинно зустрічали учасників обласного семінару-практикуму «Розвиток позашкілля в умовах децентралізації освіти».

16:09 16.05.2019

Найрідніше слово – мати

Місяць травень – то найкращий місяць у році. Весна приходить зі своїм сонячним промінням і днями повної радості. І в один з таких весняних днів, у другу неділю травня світ відзначає День Матері. Саме в цей день все людство вшановує жінку-матір, жінку-світоч, жінку трудівницю, жінку – берегиню життя на землі…

09:55 14.05.2019

День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні крокує Чорноострівщиною

Друга світова війна вона все далі і далі від нас, ми всі знаємо, що вона була страшною та кривавою, що загинула на ній невимовна кількість мільйонів людей, які просто хотіли жити. Ми знаємо фронтові пісні, ми знаємо наскільки тяжкою вона була.  В кожному з сіл громади пройшли мітинги-реквієми та святкові концерти до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

13:45 13.05.2019

«Вклонімося буремним тим рокам!»

Під такою назвою в Чорному Острові пройшов меморіальний діалог-реквієм між обеліском воїнам-визволителям в смт. Чорний Острів та Братською могилою в с. Вовча Гора.

12:46 10.05.2019

Великоднє диво писанки

Дзвони над містами і селами не дзвенять, а виспівують на весь хрещатий світ: «Христос Воскрес!»,  «Воістину Воскрес»! І чує земля, що радість та тішиться у весняному розмаї разом із людьми.

14:35 02.05.2019

Велика польська родина

1 травня в Чорному Острові в мистецькому закладі Чорноострівська музична школа зібралась велика дружня родина. Поляки і українці зібрались на святкове дійство до Дня Полонії і поляків, які проживають за кордоном. Організатори свята культурно-просвітницький центр імені Юліуша Словацького та відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради вшанували жителів, які мають польське коріння та сьогодні розбудовують майбутнє нашої держави. Спільний концерт юних аматорів мистецтва з дитячої музичної школи та народного аматорського колективу польської пісні «Розмарін» і дитячого колективу культурно-просвітницького центру імені Юліуша Словацького. Всіх присутніх привітав Чорноострівський селищний голова Михайло Семенович Дзісь. Мистецьке дійство завершилось ігровою програмою та смачними смаколиками.

14:31 02.05.2019