«Дух Генія вита Подільським краєм»

Глібов Леонід Іванович.   Це ім’я пам’ятне кожному з дитячих років. Бо це ж той самий дідусь Кенир, що сипав, мов з чарівної торби, своїми казками, пісеньками та прислів’ями. Скільки радощів приносив він дітям! Такого поета не можна було не полюбити на все життя!

16:16 18.03.2019

Гармонія й краса в тобі одній озветься

В переддень міжнародного жіночого свята – 8 Березня в смт. Чорний Острів відбувся святковий концерт за участі мистецьких колективів Чорноострівської ДМШ та Національної академії державної  прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького. Всіх присутніх жінок привітав зі святом Чорноострівський селищний голова Михайло Дзісь. Мелодії весни, мелодії кохання звучали в цей день для жінок.

10:26 12.03.2019

Турбота про людей похилого віку

У лютому 2019 р. жителькам с. Мар’янівка Ситник Надії Григорівні, с. Манилівка Шереметі Анастасії Максимівні, та с. Польові Гринівці Шереметі Ксенії Павлівні виповнилось по 90 років, а жительці с. Педоси Кедись Ганні Омельянівні – 95 років.

16:03 05.03.2019

Інтелект-шоу «IQ-Поділля»

26 лютого 2019 року на базі Великочернятинської ЗОШ  І-ІІІ ступенів Старокостянтинівського  району відбувся  регіональний збір лідерів та координаторів учнівського самоврядування у форматі інтелект-шоу «IQ-Поділля». У заході взяли участь сім команд Хмельницької області. Команду Чорноострівської громади очолила педагог-організатор Чорноострівського НВК Любчик Я.В. Захід пройшов у цікавій інтерактивній формі, учні здобули масу позитивних емоцій,  цінний досвід розв`язання стратегічних завдань та як наслідок, наша команда здобула переможне  ІІ місце, гарний настрій та бажання змінювати світ на краще. Тож вітаємо наших  переможців, бажаємо нових звершень та творчого вогню!

10:34 28.02.2019

«З майданом в серці, крізь життя»

Протягом віків найголовнішою цінністю і рушійною силою до незалежності була Свобода. Починаючи із Київської Русі, через козацтво, українську народну республіку, Майдан, українці завжди були в авангарді боротьби за свободу і волю.

14:45 20.02.2019

30 річниця виводу військ з Афганістану

Щорічно на державному рівні українська спільнота відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.  15 лютого 2019 року виповнюється 30 років з моменту закінчення завершального етапу виведення радянських військ із Афганістану. Воєнно-політична спецоперація СРСР в Афганістані 1979–1989 років тривала 9 років, 1 місяць і 19 днів. Афганська війна жорстоко зачепила всіх її учасників, і особливо їх сім’ї. Це незагоєна рана, невідступний біль. Сьогодні ми віддаємо дань мужності, самовідданості, вірності військовому обов’язку воїнів-інтернаціоналістів, призваних до лав Радянської Армії з України, учасників бойових дій на території інших держав, усіх, хто боронив мир та спокій у «гарячих точках» світу. В Грузевицькому СБК відбувся літературно-мистецький вечір «Рани пам’яті». Воїнів – інтернаціоналістів привітав Чорноострівський селищний голова – Михайло Семенович Дзісь.

15:42 15.02.2019

Яскраве мереживо яворівської іграшки

В Чорному Острові відбувся майстер-клас майстра народної творчості України Галини Тлустої. Берегиня старовинної народної іграшки розказала легенди про іграшки, поділилась майстерністю їх розпису з учнями Чорноострівського НВК. Дерев’яні коники, дзвіночки, карусельки, свистунці, магнітики вправно оживали яскравими фарбами в руках вихованців Чорноострівського НВК. Майже п’ятдесят учнів молодших класів взяли участь в майстер-класі

14:36 15.02.2019

II Різдвяний фестиваль колядок та щедрівок “Віфлеємська Зоря”

Чи чули ви про  колядників? Невже не чули!? Колись давно на Україні їх було дуже багато. Коли наставали Різдвяні свята маленькі колядники, піймавши чарівним неводом найяскравішу зірку та викувавши у чарівній кузні срібні дзвіночки, вирушали в дорогу. Зірка світила їм. Щоб вони не заблукали та несли людям  радісну звістку.  18 січня в Чорноострівській ОТГ відбувся II Різдвяний фестиваль колядок та щедрівок  “Віфлеємська Зоря”.

15:11 28.01.2019

Турбота про людей похилого віку

Турбота про людей похилого віку – невід’ємна частина щоденної роботи влади Чорноострівської ОТГ. Випала нагода не лише вислухати їх, поговорити про наболіле, а й привітати з ювілеєм.

14:59 28.01.2019

«Віфлеємська зоря»

З метою відродження та збереження звичаїв, традицій та обрядів, що побутують на Поділлі, підтримки і пропагування культурних здобутків рідного краю 18 січня в смт. Чорний Острів відбувся фестиваль конкурс народних обрядів «Віфлеємська зоря» в якому приймали участь творчі колективи Чорноострівської ОТГ.

12:12 22.01.2019