Вітаємо з високою відзнакою держави

За клопотання Чорноострівського селищного голови Михайла Семеновича Дзіся та подання народного депутата України Сергія Петровича  Лабазюка працівники селищної ради Басараб Євген Олександрович – головний лікар КНП «Чорноострівська лікарня Чорноострівської селищної ради», Мікова Галина Іванівна – фельдшер Грузевицької амбулаторії загальної практики сімейної медицини  КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Чорноострівської селищної ради» , Садовець Сергій Володимирович завідуючий фельдшерським пунктом с. Рідкодуби КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Чорноострівської селищної ради» , головний спеціаліст з питань культури, національностей, релігій та туризму виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради   Анатолій  Васильович Бєлєванцев були нагороджені грамотою Верховної Ради України за вірність народу України та з нагоди 29-ї річниці незалежності України.

12:43:45 16.09.2020

Клуб людей «золотого» віку

Сьогодні в центральній бібліотеці Чорноострівської селищної ради відбулось засідання людей, які знаходяться на заслуженому відпочинку, але прагнуть бути активними та спілкуватись. Сьогодні День українського кіно – свято всіх причетних до створення вітчизняного кінематографа, а також його відданих поціновувачів. Для учасників був продемонстрований шедевр українського кіно «За двома зайцями». Чай, печиво та невимушене спілкування в колі однодумців залишили приємне враження від цього дня.

16:18:25 14.09.2020

Веломарафон до Дня фізичної культури і спорту в Україні

День фізичної культури і спорту в Україні засновано в 1994 році та відзначається в другу суботу вересня. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності. В переддень свята в мальовничих місцях Чорного Острова та Вовчої Гори відбувся велопробіг «За здоров’я». Його переможцями стали Павло Пастух – перше місце, Ілля Морфіян – друге місце та Владислав Рудий – третє місце. Чорноострівський селищний голова Михайло Семенович Дзісь нагородив переможців Грамотами та медалями, а всі учасники отримали смачне морозиво та приємне спілкування в колі любителів спорту.

14:51:55 11.09.2020

Нарада працівників закладів культури та бібліотек Чорноострівської селищної ради

Відбулась нарада  працівників закладів культури та бібліотек Чорноострівської селищної ради з актуальних питань життєдіяльності закладів в умовах карантину. Визначили пріоритетні завдання роботи закладів на осінній період та алгоритм роботи по підготовці та написанню міні – проектів розроблених учнями загальноосвітніх навчальних закладів та молоддю населених пунктів Чорноострівської селищної ради «Платформа ідей» та конкурсу культурно-мистецьких проектів на краще село серед клубних та бібліотечних закладів «Моє село-моя маленька батьківщина».

14:30:57 10.09.2020

З Днем знань!

Дорогі школярі, шановні вчителі та батьки!

17:35:25 01.09.2020

З величними святами нашої держави

Напередодні святкування Дня державного прапора України, Дня Незалежності нашої держави та  Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України  в смт. Чорний Острів відбулися урочистості з нагоди національних  свят та пам’ятних дат нашої державності.

23:29:12 21.08.2020

Ювілей 200-річчя з моменту освячення храму!

15 серпня, в Урочистість Успіння Пресвятої Богородиці, прихожани костелу Внебовзяття Пресвятої Діви Марії, що розташований у містечку Чорний Острів, святкували ювілей 200-річчя з моменту освячення храму.

11:09:08 17.08.2020

ПОДЯКА!

Селищний голова Михайло Дзісь та виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради висловлює подяку Євгену Басарабу, директору КНП «Чорноострівська лікарня Чорноострівської селищної ради» та колективу КНП «Чорноострівська лікарня Чорноострівської селищної ради» за проведену роботу та отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю: організація і управління охороною здоров’я, ортопедія і травматологія, неврологія, терапія, хірургія, загальна практика – сімейна медицина, акушерство і гінекологія, анестезіологія, терапевтична стоматологія, рентгенологія, медична психологія, фізіотерапія, ультразвукова діагностика, клінічна лабораторна діагностика, клінічна біохімія; за спеціальністю молодших спеціалістів з медичною освітою: сестринська справа, сестринська справа (операційна), акушерська справа, лабораторна справа (клініка), рентгенологія, медична статистика.

15:25:15 14.08.2020

Випускний!

Випускний – свято, яке буває лише раз у житті кожної людини. У ньому зустрічаються світлі надії й біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Адже, приходить час, коли єдина шкільна стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки та перед ними відкриються тисячі доріг, де кожен з них обере свій особистий життєвий шлях.

15:12:20 03.08.2020