Випускний!

Випускний – свято, яке буває лише раз у житті кожної людини. У ньому зустрічаються світлі надії й біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Адже, приходить час, коли єдина шкільна стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки та перед ними відкриються тисячі доріг, де кожен з них обере свій особистий життєвий шлях.

15:12:20 03.08.2020

Пам’ятаємо героїв незалежної України

6 липня 2020 року виповнилося сто років з дня битви під Чорним Островом між вояками УНР та більшовиками, яка закінчилася перемогою українців. З нагоди річниці у селищі встановили меморіал, в якому увіковічнили пам'ять полковника Євгена Мишковського. Саме за цей бій головнокомандувач українського війська Симон Петлюра удостоїв його звання генерала-хорунжого армії УНР.

14:18:47 21.07.2020

Кращі шоукейси запровадження автентичних культурних фестивалів

Реформа децентралізації є однією з найпомітніших реформ України останніх років. Вона переорієнтувала громади на самостійність та ініціативу. Жителі маленьких міст та сіл мають рівні права на отримання культурних послуг як і жителі великих міст. В рамках проекту «Децентралізація та реформа культурних послуг», який реалізовується громадською організацією «Товариство дослідників України», у партнерстві з міністерством культури та інформаційної політики України, за підтримки Швейцарії (Швейцарська агенція розвитку та співробітництва (SDC) практика місцевого самоврядування Всеукраїнський фестиваль народної творчості та ремесел «Чорноострівський ярмарок» визнаний одним з кращих в Україні та презентований у виданні «Кращі шоукейси запровадження автентичних культурних фестивалів, практики створення культурних просторів та об’єктів». Автор практики Бєлєванцев Анатолій Васильович, головний спеціаліст з питань культури, національностей, релігій і туризму відділу освіти, культури, молоді і спорту виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради.

13:24:02 09.07.2020

І знову в Чорноострівській громаді ювіляри

Так своє 90-річчя відзначили жительки громади Тамара Феодосіївна Рибчинська із смт. Чорний Острів, Ганна Максимівна Вілінчук із с. Бережанка, Олена Францівна Шкваровська із с. Мар’янівка, Євгенія Гнатівна Шаран із с. Мартинівка, Надія Василівна Панасюк  із с. Мар’янівка.

19:26:40 03.07.2020

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

…Пам’ять людська немає кордонів і меж! Через десятиліття зі спогадів наших дідів та бабусь, очевидців, солдат приходять до нас розповіді про найстрашнішу і найжорстокішу в історії України війну. Війну не на життя, а на смерть, війну в якій фашистська армада несла Україні довічне рабство або повне знищення нації.

14:06:11 22.06.2020

На сторожі здоров’я людини

«Вся надія на вас, лікарю!..» – ці слова нам дуже знайомі, бо так  часто життя людини залежить цілком від лікарського втручання, рук  і дій. І у словах цих немає жодного перебільшення. З надією і вірою йдуть до лікарів, а ті роблять усе можливе і не можливе, щоб вилікувати, зменшити  страждання хворого. Ну, хіба це не шляхетно – допомагати!

13:41:19 22.06.2020

«Медицина дружня до людей громади»

Хто з нас сьогодні не хворіє? Напевне таких людей дуже мало. Сьогодення кидає справжні виклики. Сьогодні бути здоровим – це справжній квест. Дорогі ліки, відсутність сучасного обладнання та кваліфікованих працівників стають вже національною загрозою. Зустріти справжнього лікаря чуйного, дбайливого та ще й безкорисливого це рідкість. Тому в Чорному Острові фахівці медичних установ працюють під девізом: «Медицина дружня до людей».

14:46:15 03.06.2020

Вітаємо переможців конкурсу малюнків «Розмалюй своє дитинство»

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей – свято любові та радості. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

15:38:29 02.06.2020

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну  традицію. Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи. Ще за свідченням знаменитого давньогрецького історика, географа і мандрівника Геродота, елементами вишиванки був прикрашений одяг скіфів, які проживали в наших землях в період VIII ст. до н.е. – ІV ст. н.е.

13:33:58 21.05.2020