Мультикультурна Чорноострівщина

В центральній бібліотеці Чорноострівської селищної ради відбулась творча зустріч з головою Хмельницького районного осередку «Просвіти» Хмельниччини , поетом та громадським діячем Михайлом Цимбалюком. Яскраві спогади про подорожі мальовничим Дністром, непересічні постаті та багаті історією насалені пункти лягли в основу книги «Весла на воду». Учасники зустрічі – бібліотекарі  Чорноострівської ОТГ та бібліотек району захоплено слухали автора та його поезію.

14:37 28.02.2020

«Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки»

Їх назвали Небесною Сотнею – українців які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.  Ніхто не в праві забути морозні дні 2013 – 2014 року, коли від напруги закипала в жилах кров, коли в ім’я віри і правди один за одним падали від куль майданівці, аби прорости в наших серцях червоними квітами пам’яті.

16:50 20.02.2020

Урочистості до 31 річниці Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У вересні 1945 року закінчилась найжорстокіша у світі Друга Світова війна. Після Другої Світової війни війська СРСР брали участь у 24 локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав. Найбільш масштабною та трагічною була війна в Республіці Афганістан.  З 25 грудня 1979 року по 15 лютого 1989 року тривала війна. Через афганське пекло пройшли десятки тисяч солдат.

16:03 14.02.2020

Програма підтримки міні-проектів, розроблених учнями закладів загальної середньої освіти та молоддю сіл Чорноострівської селищної ради

Програма підтримки міні-проектів для учнів закладів загальної середньої освіти та молоді населених пунктів Чорноострівської селищної ради «Платформа ідей» спрямована на залучення  молоді до вирішення соціально-економічних, освітніх, культурних, фізкультурно-оздоровчих, екологічних напрямків роботи селищної ради. Переможцями стали проекти:

11:39 05.02.2020

З Днем Соборності України!!!

22 січня відбувся урок історичної пам'яті, приурочений Дню Соборності України на базі Чорноострівського НВК. Захід підготували працівники КЗ "Центральна бібліотека Чорноострівської селищної ради" та Літературно-краєзнавчого музею ім. Л. Глібова. Всіх присутніх привітав селищний голова Михайло Семенович Дзісь. День Соборності України, свято рідного краю, свято нашої держави. Ми пишаємося, що ми - українці, а наша Вітчизна - дорога та мила серцю кожному із нас.

16:26 22.01.2020

Метелики в крижаних панцирах

Саме під такою назвою в Чорному Острові відбулась презентація книги видатної подільської поетеси, прозаїка та журналіста Оксани Радушинської «Метелики в крижаних панцирах». Особлива книга для особливих людей –саме під таким девізом обласна бібліотека для дітей ім.. Т.Г.Шевченка за сприяння українського культурного фонду презентувала аудіо книгу для дітей з особливими потребами. Питання дружби, першого кохання, непростих взаємин батьків та дітей, споживацького відношення до життя –основні лінії сюжету даного твору. Презентація книги перепліталась з пісковою анімацією, уривками аудіо книги, піснями. Зал на одному подиху та затамовано слухав  Оксану Радушинську та співрозмовників. Окрема подяка центральній бібліотеці Чорноострівської селищної ради (директор Ю. Саянок) та Чорноострівському НВК (директор Островська О.С.)

11:19 21.01.2020