Мобільно-консультаційний пункт соціальної роботи в сільській місцевості

День матері

Щорічно, в травні, в нашій державі відзначається одне з найбільш зворушливих та теплих свят – День матері.

09:06 16.05.2019

Благодійна акція «Ялинка бажань»

З 16 по 28 грудня на Хмельниччині вже 7-й рік поспіль за ініціативи Хмельницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться благодійна акція «Ялинка бажань», метою якої є збір подарунків для дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей, дітей з особливими потребами, дітей, які виховуються одним з батьків, у сім’ях учасників АТО, переселенців.

12:01 03.01.2019

Акція «16 днів проти насильства»

Впродовж останніх років, з 25 листопада по 10 грудня, в усіх куточках світу проходить міжнародна акція «16 днів проти насильства», мета якої є привернення уваги громадськості до актуальних проблем - насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав та обов’язків жінок та чоловіків.

11:18 10.12.2018

День матері

В останній місяць весни, коли земля вкривається травами і квітами, коли настають  прекрасні дні і літо стукає у двері, Україна відзначає дуже світле та красиве свято - День Матері.

11:08 15.05.2018

Не стань жертвою торгівлі людьми

На сьогодні проблема боротьби з торгівлею людьми стала надзвичайно актуальною для багатьох країн світу, не є винятком і Україна, яка вже наприкінці XX століття зіткнулась з її проявами.

11:11 10.02.2018

Зупинимо насильство в сім’ї

Жорстоке поводження з дітьми визнано однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини у світі.

11:12 24.01.2018

Соціальна робота з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах

Протягом  липня 2017 року Чорноострівським селищним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді здійснено виїзди у села: Миколаїв, Засадьки, Мартинівка, Осташки, Захарівці та Крачки.

13:41 03.08.2017