До уваги членів сімей учасників АТО

Набрав чинності Закон щодо поліпшення соціального захисту членів сімей учасників АТО

У газеті “Урядовий кур’єр” від 6 серпня 2016 року № 147 опубліковано Закон України Про внесенння змін до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченним сім’ям” щодо соціального захисту членів сімей учасників антитерористичної операції, підписаний Президентом України 14.07.2016.

Законом передбачається, зокрема, не включати до сукупного доходу сім’ї грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, які беруть безпосередню участь в антитерористичній операції, на час її проведення.

Законом встановлено, що до заяви про надання державної соціальної допомоги додається довідка встановленої форми про безпосередню участь особи у антитерористичній операції.

Реалізація Закону дозволить покращити матеріальне становище малозабезпечених сімей, члени яких беруть участь у антитерористичній операції.