Допомога сім’ям у складних життєвих обставинах

Соціально незахищені сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах і потребують державної допомоги, постійно перебувають під наглядом Чорноострівського СЦСССДМ, який надає різнопланові допомоги з метою виходу даних сімей з кризового становища, забезпечення повноцінних умов для проживання та виховання дітей.

Протягом жовтня 2016 року  Центр  провів чергову  акцію з надання гуманітарної допомоги, яка була розподілена серед сімей опікунів, прийомних сімей, сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.
Висловлюємо щиру подяку підприємцю М.А. Пуцелею , за участі якого сім’ї отримали можливість забезпечити своїх дітей одягом.