Чорноострівська громада
Хмельницький район, Хмельницька область

День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав

15 лютого 2017 року в Захаровецькій ЗОШ І-ІІ ст. відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Захід відбувся за участі: голови Чорноострівської селищної ради Дзіся М.С., помічника народного депутата України Лабазюка С.П. – Тащука В.О., воїнів-афганців, громадськості.

Урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан було відкрито хвилиною мовчання, під час якої присутні вшанували пам'ять загиблих учасників бойових дій в Афганістані.

В ході урочистостей з вітальними словами до учасників заходу звернулися: Чорноострівський селищний голова Дзісь М.С.
Зокрема у своєму виступі Михайло Семенович сказав: «З кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України. Сьогодні ми відзначаємо 28-му річницю від того дня, як повернулися наші війська з Афганістану. Ця війна залишила за собою незагоєні рани та біль втрати. Але пам'ять про ті події, пам'ять про виконаний обов’язок воїнів-інтернаціоналістів, що поклали своє життя в ім’я батьківщини назавжди залишиться в наших серцях.

Хочеться, щоб гіркі події більше не приходили в наше життя. Ми повинні робити все для того, аби мир як найшвидше запанував на нашій землі. І я б дуже хотів, аби наступного року, у час відзначення чергової річниці виведення військ з Афганістану, була й річниця виведення військ Росії з території України.

Урочистості продовжилися тематичною концертною програмою.« повернутися до списку новин