Заходи Чорноострівської селищної ради до Дня пам’яті та примирення
Заходи Чорноострівської селищної ради
до Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
№ п/п |
Населені пункти |
Представники |
Дата 09.05.2017 |
1 |
смт. Чорний Острів, с. Вовча Гора |
Дзісь Михайло Семенович Мельник Світлана Василівна Гудик Володимир Іванович Виноградська Галина Федорівна Мельник Валентина Федорівна Ткачук Ігор Анатолійович Демянчук Вадим Сергійович Кузьміч Володимир Костянтинович Личак Костянтин Вільянович |
10.00 11.00 |
2 |
с. Везденьки |
Ритікова Любов Валентинівна Мельничук Андрій Вікторович |
10.00 |
3 |
с. Малі Орлинці |
Ритікова Любов Валентинівна Мельничук Андрій Вікторович |
11.00 |
4 |
с. Грузевиця |
Топольніцький Володимир Володимирович Петрів Люба Михайлівна Шевчук Михайло Іванович Безвух Олександр Анатолійович Бліндар Юрій Михайлович Терещенко Валентина Володимирівна Миц Анатолій Сергійович |
9.30 |
5 |
с. Захарівці |
Комарницький Віктор Людвигович Мала Наталя Володимирівна |
10.00 |
6 |
с. Миколаїв |
Горохівська Зоя Миколаївна Стецюк Федір Федорович |
10.00 |
7 |
с. Манилівка |
Горохівська Зоя Миколаївна Стецюк Федір Федорович |
11.00 |
8 |
с. Осташки |
Горностай Людмила Володимирівна Кашараба Іван Васильович Макаришина Світлана Михайлівна |
12.00 |
9 |
с. Педоси |
Цілінський Валерій Станіславович Грига Валентин Володимирович |
10.00 |
10 |
с. Мартинівка |
Цілінський Валерій Станіславович Павловська Світлана Казимірівна |
10.00 |
11 |
с. Бережанка |
Цілінський Валерій Станіславович Павловська Світлана Казимірівна |
9.00 |
12 |
с. Рідкодуби |
Гудима Наталія Петрівна Майданіч Таміла Миколаївна Сорока Олександр Васильович |
11.00 |
13 |
с. Лапківці |
Дзісь Михайло Семенович Гудима Наталія Петрівна Майданіч Таміла Миколаївна Садовець Сергій Володимирович |
11.00 08.05.2017 |
14 |
с. Ставчинці |
Редчук Валентина Володимирівна Тернопольська Наталія Миколаївна Танавський Павло Зіновійович |
10.30 |
15 |
с. Польові Гринівці |
Редчук Валентина Володимирівна Мелятинська Світлана Миколаївна |
9.30 |
16 |
с. Антонівка |
Батурко Людмила Анатоліївна Малькут Анатолій Іванович |
11.00 |
17 |
с. Катеринівка |
Батурко Людмила Анатоліївна Вітвіцька Лідія Василівна Римар Людмила Анатолівна |
10.00 |