Чорноострівська громада
Хмельницький район, Хмельницька область

Привітання до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні воїни-інтернаціоналісти!

Щиро вітаємо Вас із Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цього дня ми вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах, з глибокою шаною звертаємось до Всіх синів і дочок України, яким довелося брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави. Ми віддаємо честь їхньому героїзму та звитязі, мужності та професіоналізму, захоплюємося кращими людськими якостями тих, хто пройшов крізь Афганістан, Ірак, колишню Югославію, Ліван, інші держави світу з миротворчою місією, не посоромивши своєї честі та гідності.

Цього пам’ятного дня ми низько схиляємо голови перед нашими земляками – солдатами і офіцерами, які віддали своє життя за мир та незалежність інших держав. Це Батурко Олександр Григорович с. Везденьки, Кукуруза Олександр Павлович с. Мартинівка. Збережемо вічну пам’ять про загиблих, яким не судилося повернутися додому.

Сьогодні в нашій країні нелегкий час. Лунають постріли та гинуть люди. Країна мужньо захищає свою волю та незалежність від російського агресора. Серед мужніх захисників кордонів нашої держави і багато воїнів – інтернаціоналістів.

Бажаємо Вам, шановні воїни-інтернаціоналісти, ветерани-афганці, вашим родинам міцного здоров’я, родинного тепла, добробуту і мирного неба!

 

15.02.2018 року о 13:00 в Грузевицькому СБК відбудуться урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Запрошуємо усіх бажаючих!!!« повернутися до списку новин