Чорноострівська громада
Хмельницький район, Хмельницька область

До уваги керівників підприємств усіх форм власності та мешканців громади!

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради повідомляє, що 8 липня 2017 року в Чорноострівській об’єднаній територіальній громаді заплановано заходи із святкування 651-ї річниці заснування адміністративного центру громади - селища Чорний Острів. Запрошуємо Вас долучитися до святкування Дня селища.

На виконання розпорядження голови Чорноострівської селищної ради від  22.06.2017р.№153/2017-р «Про підготовку та відзначення Дня селища Чорний Острів» рекомендуємо Вам вжити заходів щодо забезпечення належного благоустрою Вашої прилеглої території (вирубати чагарники, скосити траву, прибрати сміття, провести ремонт фасадів та парканів), по можливості святково оформити будівлі з використанням державної символіки.

Просимо Вас поставитися з розумінням до наших рекомендацій  та  привести в належний санітарний стан Вашу прилеглу та закріплену за Вами територію до 6 липня 2017 року, відповідно Закону України «Про благоустрій територій населених пунктів» та регуляторних актів Чорноострівської селищної ради( Витяг з «Правил благоустрою населених пунктів Чорноострівської селищної ради).« повернутися до списку новин