Чорноострівська громада
Хмельницький район, Хмельницька область

Про обрання старости сіл Рідкодуби, Лапківці Рідкодубського старостинського округу Чорноострівської селищної ради

24.07.2017 року на сесії Чорноострівської селищної ради за результатами позачергових виборів старости сіл Рідкодуби, Лапківці Рідкодубського старостинського округу Чорноострівської селищної ради оголошено про обрання старости сіл Рідкодуби, Лапківці Рідкодубського старостинського округу Чорноострівської селищної ради Майданіч Тамілу Миколаївну.

Шановна Таміла Миколаївна!

Прийміть вітання від виконавчого комітету та депутатського корпусу Чорноострівської селищної ради та жителів сіл Рідкодуби, Лапківці та тих, хто йде з Вами дорогами розвитку місцевого самоврядування!

Бажаємо, щоб ваша праця на благо Рідкодубського старостинського округу була завжди цікавою й результативною! Нехай у Вашому серці не згасає вогник любові до рідної землі, а любов, що Ви віддаєте людям, повернеться до Вас сторицею. Щоб кожен Ваш день був наповнений корисними справами і теплом людських відносин, мрії втілювалися у життя та приносили бажану радість і задоволення.

Нехай постійними супутниками у житті будуть мир і злагода у душі, у серці – доброта, а у справах – мудрість і виваженість.

 

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради« повернутися до списку новин