Чорноострівська громада
Хмельницький район, Хмельницька область

Слава героям!

Сьогодні, 12 січня 2018 року, 5  військовослужбовців  Грузевицької військової частини А 3013 у службове відрядження для виконання службових обов’язків у районах проведення антитерористичної операції урочисто  проводжали  весь особовий  склад військової частини на чолі з командиром, полковником Сандулом М.М., Чорноострівський селищний голова Дзісь М.С., представники духовенства о. Богдан та о.Роман, рідні та друзі.

Від Чорноострівської селищної ради Михайло Семенович передав військовослужбовцям  набори особистих засобів гігієни та необхідних речей, та ще від ТОВ «Чорноострівська трикотажна фабрика» (директор Тимченко В.В.) – одяг.

Слід зазначити, що серед цих військовослужбовців, а саме: капітана Мельника А.М.,старшого прапорщика Хібленя Р.В., старшого прапорщика  Нечуйвітра В.Є., прапорщика Сьомака В.Ф., солдата Кондратюка В.В. - більшість земляки, мешканці населених пунктів Чорноострівської громади.

Усі виступаючі та вся багаточисельна Чорноострівська громада бажають нашим захисникам, щоб їх сила та мужність збільшувались завдяки  любові, підтримці рідних і близьких та Божого благословення. Слава героям!« повернутися до списку подій