Хмельницький район, Хмельницька область

«Організація фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ»

24 травня на базі Чорноострівського ДНЗ «Ромашка» відбувся семінар-практикум  для фізичних інструкторів   дошкільних навчальних закладів на тему «Організація фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ».

Інструктор з фізичної культури Банашко Неоніла Миколаївна та завідуюча садочком Візнюк Людмила Анатоліївна, яка очолює методичне об’єднання завідуючих дошкільними навчальними закладами Чорноострівської селищної ради, провели майстер-клас для своїх колег, під час якого вихованці закладу продемонстрували різні елементи організації фізично-оздоровчої роботи в ДНЗ.

Сподіваємось, що кожен з учасників семінару отримав для себе багато цікавого та корисного для подальшого впровадження елементів  роботи колег у власний досвід.