Хмельницький район, Хмельницька область

Обласний семінар за темою «Управлінська діяльність керівника з формування іміджу школи»

13 лютого на базі Бережанської ЗОШ І-ІІ ступенів в рамках педагогічної практики слухачів курсів директорів  загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів ХОІППО  відбувся обласний семінар за темою «Управлінська діяльність керівника з формування іміджу школи». У семінарі взяло участь 14 директорів  області та викладачі кафедри менеджменту та освітніх технологій ХОІППО – Бенеда Т.І. та Орловська Н.М.

Учасники заходу під час  методично-практичного модуля відвідали  тренінг «Управлінське рішення – шлях до формування позитивного іміджу закладу» (Кушнір І.П.), мали змогу переглянути  фрагмент уроку  з англійської мови у 4 класі (вчитель Гончарук  Г.О.),  фрагмент уроку математики  у 5 класі (вчитель Панасюк Т.А.), фрагмент заняття гуртка ліплення «Веселка» (керівник гуртка Синіцька Л.В.). На завершення семінару учасники відвідали музей поета-байкаря Л.І.Глібова.