Хмельницький район, Хмельницька область

«Моя професія – гармонія краси»

Цей день – свято не лише тих, хто працює в галузі, а й кожної людини, яка присвячує своє дозвілля мистецтву, намагається реалізувати себе як особистість через творчість, захоплюється традиційною культурою нашого народу. З давніх-давен благодатний грунт народного мистецтва був основою, на якій формувалась українська література, музика, професійне виконавство. Ми пишаємось народним генієм, створеною ним упродовж сторіч велетенською пісенною, фольклорною, малярською скарбницею. З тими здобутками незалежна Україна вступає в коло світових культур, являючи вселюдському загалу неповторність свого голосу, незламність свого духу, своє глибоко національне світобачення.

У цей день пройшов конкурс професійної майстерності «Моя професія – гармонія краси» присвяченого Всеукраїнському  дню працівників культури та майстрів народного мистецтва серед працівників клубних та бібліотечних закладів Чорноострівської ОТГ - тих, хто своєю невтомною працею, трудовими звершеннями й вагомими здобутками забезпечує національній культурі гідне місце в світовому культурному просторі. Присутніх привітав Чорноострівський селищний голова Михайло Дзісь.

1 місце

Мещерякова Тетяна Михайлівна –бібліотекар  с. Мартинівка

Бойчук Ніна Леонідівна –Лапківський СК

Сеник Лариса Романівна - Осташківський СБК

2 місце

Чабанюк Марія Леонідівна - Педосівський СБК

3 місце

Майданіч Валентина Василівна - Рідкодубський СБК

Хай любові й дружби узи для добра єднають вас!

Хай благословляють музи український наш Парнас!

Хай усім, нарешті, вдасться золоті знайти ключі!

З Днем працівника культури, наші любі діячі!