Хмельницький район, Хмельницька область

Люди в білих халатах

Дата створення: 17:09 18.06.2018

З часів осмислення життя як найбільшої цінності людство пройнялося особливою шаною і повагою до тих, хто це життя оберігає.

Випускні дошкільних навчальних закладів

Дата створення: 15:27 01.06.2018

«Летіть, пташенята, в доросле життя,

Урочиста зустріч військовослужбовців з районів проведення АТО

Дата створення: 12:49 01.06.2018

За наказом командира військової частини А3013 № 176 від 05.09.2017 року до військової частини А2900 м. Житомир у розпорядження командувача високомобільних десантних військ ЗС України для виконання службових (бойових) завдань у районах проведення АТО до окремого розпорядження було відряджено:

«Країна дитячих мрій»

Дата створення: 11:05 01.06.2018

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку.

Імпреза по Самчиківськи

Дата створення: 14:38 30.05.2018

На запрошення відомої  поетеси та волонтерки  Оксани Радушинської мистецькі колективи Чорноострівської ОТГ, а саме зразковий танцювальний колектив «Забава» та вокальний ансамбль «Мелодія Чорноострівської ДМШ, танцювальний колектив «Сонцесвіт» Грузевицької філії ДМШ відвідали  музей – палацовий комплекс «Самчики». Палацово-парковий ансамбль «Самчики» — це музей-садиба у селі Самчики Старокостянтинівського району. Палац є одним з найкраще збережених в Україні. У всеукраїнському конкурсі «Сім чудес України», проведеному в 2007 році, садиба у Самчиках стала одним із номінантів від Хмельниччини.

«ЗЕЛЕНА НЕДІЛЯ»

Дата створення: 14:26 30.05.2018

Гей, тумани сиві, вийдіть із заплави,

Свято останього дзвоника у Чорноострівській ОТГ!

Дата створення: 15:06 25.05.2018

25 травня на всіх шкільних подвір`ях Чорноострівської селищної ради пролунав  останній дзвінок.  Когось  він сповістив про перехід  до наступного класу та старт довгоочікуваних канікул,  когось – про закінчення школи.

«Організація фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ»

Дата створення: 16:52 24.05.2018

24 травня на базі Чорноострівського ДНЗ «Ромашка» відбувся семінар-практикум  для фізичних інструкторів   дошкільних навчальних закладів на тему «Організація фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ».

«Загартовані волею»

Дата створення: 15:08 24.05.2018

День Героїв або Свято Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, передовсім, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН. В нинішній політичній ситуації це свято – не лише данина пам’яті героям минувшини, а й день шани героїв, які сьогодні віддають свої життя за соборність та незалежність нашої Батьківщини. Цей день є символом незборимості української нації.

Моє село-мій краю яснозорий

Дата створення: 14:18 23.05.2018

Педосівський старостинський округ Чорноострівської ОТГ відсвяткував Дні сіл Мартинівка та Бережанка. Вже сама погода зробила свято яскравим та сонячним. А ще яскраві виступи аматорських колективів та виконавців громади та гостей свята. Всіх присутніх привітав Чорноострівський селищний голова Михайло Дзісь.  Вітання та подарунки стали приємним доповненням свята. Гостей дійства причащали смачними  смаколиками та короваєм.