Хмельницький район, Хмельницька область

Становлення інституту старост в Україні

Дата створення: 13:30 21.06.2018

Старости старостинських округів Чорноострівської ОТГ прийняли участь у Всеукраїнському  форумі старост об’єднаних територіальних громад «Становлення інституту старост в Україні: перші кроки». Він проходив за підтримки Євросоюзу Фонду Ганса Зайделя. У форумі приймали участь представники Адміністрації президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України, Мінрегіонбуду, Голови ОДА, Голови обласної ради та старост ОТГ областей України.

Люди в білих халатах

Дата створення: 17:09 18.06.2018

З часів осмислення життя як найбільшої цінності людство пройнялося особливою шаною і повагою до тих, хто це життя оберігає.

Випускні дошкільних навчальних закладів

Дата створення: 15:27 01.06.2018

«Летіть, пташенята, в доросле життя,

Урочиста зустріч військовослужбовців з районів проведення АТО

Дата створення: 12:49 01.06.2018

За наказом командира військової частини А3013 № 176 від 05.09.2017 року до військової частини А2900 м. Житомир у розпорядження командувача високомобільних десантних військ ЗС України для виконання службових (бойових) завдань у районах проведення АТО до окремого розпорядження було відряджено:

«Країна дитячих мрій»

Дата створення: 11:05 01.06.2018

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку.

Імпреза по Самчиківськи

Дата створення: 14:38 30.05.2018

На запрошення відомої  поетеси та волонтерки  Оксани Радушинської мистецькі колективи Чорноострівської ОТГ, а саме зразковий танцювальний колектив «Забава» та вокальний ансамбль «Мелодія Чорноострівської ДМШ, танцювальний колектив «Сонцесвіт» Грузевицької філії ДМШ відвідали  музей – палацовий комплекс «Самчики». Палацово-парковий ансамбль «Самчики» — це музей-садиба у селі Самчики Старокостянтинівського району. Палац є одним з найкраще збережених в Україні. У всеукраїнському конкурсі «Сім чудес України», проведеному в 2007 році, садиба у Самчиках стала одним із номінантів від Хмельниччини.

«ЗЕЛЕНА НЕДІЛЯ»

Дата створення: 14:26 30.05.2018

Гей, тумани сиві, вийдіть із заплави,

Свято останього дзвоника у Чорноострівській ОТГ!

Дата створення: 15:06 25.05.2018

25 травня на всіх шкільних подвір`ях Чорноострівської селищної ради пролунав  останній дзвінок.  Когось  він сповістив про перехід  до наступного класу та старт довгоочікуваних канікул,  когось – про закінчення школи.

«Організація фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ»

Дата створення: 16:52 24.05.2018

24 травня на базі Чорноострівського ДНЗ «Ромашка» відбувся семінар-практикум  для фізичних інструкторів   дошкільних навчальних закладів на тему «Організація фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ».