Хмельницький район, Хмельницька область

День місцевого самоврядування в Україні

В Україні 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування - це професійне свято всіх, хто працює в різного рівня радах, хто представляє багатотисячний загін посадових осіб місцевого самоврядування.

Це свято притаманного українцям способу суспільного життя, в основі якого самоврядне суспільство. Це давня слов’янська і давньоруська традиція, яка бере свій початок з часів Київської Русі. Це вибір вільних громадян, які довіряють обраним ними представникам і наділяють їх владними повноваженнями. Тільки така влада і є справді народною.

7 грудня 2017 року о 14 годині в приміщенні Чорноострівської дитячої музичної школи відбудуться урочистості  з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Запрошуємо депутатів від громади, Хмельницької обласної та  районної рад, Чорноострівської селищної ради та старост старостинських округів.

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради.