Хмельницький район, Хмельницька область

УВАГА, МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!!! Заборонена в’їзду автотранспорту до лісових масивів та обмеженя відвідування лісів населенням в пожежонебезпечний період

УВАГА, МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!!!

Шановні мешканці та гості нашої громади!

В зв’язку із святкуванням травневих свят та з метою охорони життя та здоров’я людей, попередження та профілактики випадків пожеж в лісових масивах, травмування населення під час купання у водоймах на території Чорноострівської селищної ради протягом травневих свят необхідно:

- мешканцям та гостям нашої громади дотримуватися правил безпеки під час відпочинку поблизу лісових зон та водойм, методів надання першої медичної допомоги;

- інформацію про виникнення надзвичайних ситуацій і подій на території громади надавати негайно в Чорноострівську пожежну частину за телефоном 62- 21- 64 та за номером 101.

Відповідно до Наказу начальника цивільного захисту (ЦО)Хмельницького району – голови Хмельницької РДА від 24.04.2018р. №1 заборонено в’їзд автотранспортних засобів до лісових масивів та обмежено відвідування лісів населенням в пожежонебезпечний період.

Категорично забороняється спалювання побутового сміття, стихійних сміттєзвалищ, пожнивних залишків на сільськогосподарських угіддях, торішнього очерету поблизу водойм та болотистої місцевості, розведення вогнищ поблизу лісосмуг.

Виконком Чорноострівської селищної ради