Чорноострівська громада
Хмельницький район, Хмельницька область

УВАГА, МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!!! Заборонена в’їзду автотранспорту до лісових масивів та обмеженя відвідування лісів населенням в пожежонебезпечний період

УВАГА, МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!!!

Шановні мешканці та гості нашої громади!

В зв’язку із святкуванням травневих свят та з метою охорони життя та здоров’я людей, попередження та профілактики випадків пожеж в лісових масивах, травмування населення під час купання у водоймах на території Чорноострівської селищної ради протягом травневих свят необхідно:

- мешканцям та гостям нашої громади дотримуватися правил безпеки під час відпочинку поблизу лісових зон та водойм, методів надання першої медичної допомоги;

- інформацію про виникнення надзвичайних ситуацій і подій на території громади надавати негайно в Чорноострівську пожежну частину за телефоном 62- 21- 64 та за номером 101.

Відповідно до Наказу начальника цивільного захисту (ЦО)Хмельницького району – голови Хмельницької РДА від 24.04.2018р. №1 заборонено в’їзд автотранспортних засобів до лісових масивів та обмежено відвідування лісів населенням в пожежонебезпечний період.

Категорично забороняється спалювання побутового сміття, стихійних сміттєзвалищ, пожнивних залишків на сільськогосподарських угіддях, торішнього очерету поблизу водойм та болотистої місцевості, розведення вогнищ поблизу лісосмуг.

 

Виконком Чорноострівської селищної ради« повернутися до списку оголошень