Чорноострівська громада
Хмельницький район, Хмельницька область

Акція «За Чисте довкілля» триває!

Шановні мешканці Чорноострівської громади

та керівники підприємств та організацій усіх форм власності!

Однією з найактуальніших проблем нашої громади, та й усієї країни, є питання забруднення території населених пунктів сміттям, порушення їх благоустрою, погіршення естетичного вигляду.  Санітарне очищення населених пунктів, узбіч доріг та вулиць, берегів річок, лісових масивів – є невідкладним завданням не тільки місцевої влади, а й усіх небайдужих громадян – мешканців нашої територіальної громади.

В Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року відзначається згідно з указом Президента України «Про День довкілля» від 06.07.1998 р №855/98. Цього року День довкілля відзначається 21 квітня.

На розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29.03.2018 р. №340/2018-р про проведення в області щорічної  акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради дякує всім, хто долучився 20 квітня до проведення Дня благоустрою на території нашої громади!

Акція «За Чисте довкілля» триває!

Просимо всіх, хто ще не прибрав свою прилеглу або закріплену територію, зробити це до 29 квітня 2018 року!

Поспішайте зробити наші населені пункти чистими!!!

За результатами проведення акції буде працювати адміністративна комісія Чорноострівської селищної ради. Відповідно до ст.152 КУ про адміністративні правопорушення та Правил благоустрою населених пунктів Чорноострівської селищної ради будуть складені протоколи про адмінпорушення, що тягне за собою накладення штрафів.

 

Фото "Акція за чисте довкілля"« повернутися до списку оголошень